33 yaşındaki genç mimar toprağa verildi

  • 0
  • 25887
33 yaşındaki genç mimar toprağa verildi

Beykoz’da geçirmiş olduğu trafik kazasında hayatını kaybeden 33 yaşındaki mimar Şahin Sancar toprağa verildi. Kazanın oluş biçimi ise tartışma konusu oldu.

Beykoz Kavacık yönünden, Kanlıca yönüne doğru inişi esnasında, karşı yönden gelen aracın güzergahına girmesi sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden AK Parti Yönetim Kurulu eski üyesi Şahin Sancar’ın Altunizade İlahiyat Cami’nde kılınan cenaze namazına bazı bakanlar milletvekilleri ve çok sayıda siyasetçi katıldı.

Hükümet Sözcüsü ve Devlet Bakanı Cemil Çiçek, Sosyal Güvenlik Bakanı Ertuğrul Günay, İçişleri eski Bakanı Abdulkadir Aksu, milletvekili İrfan Gündüz, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Üsküdar Belediye Başkanı Mehmet Çakır, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ali Müfit Gürtuna ve ilçe belediyelerinden bir çok yetkili katıldı.

Beykoz’dan ise Belediye Başkanı Muharrem Ergül, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan yardımcıları Ali Bilir, Metin Torun, Yüksel Baki, meclis üyeleri AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve bürokratların da hazır bulunduğu törende, namaz öncesi Şahin Sancar’ın babası Şeref Sancar taziyeleri kabul etti.

Cenaze töreninde, kazanın oluş şekline yönelik yapılan tartışmalar damga vurdu. Olayın tahkikatını yapanlarca her hangi bir açıklama yapılmaması konusunda çeşitli görüşler ortaya konulurken, hızlı araç kullanarak kazaya sebebiyet verdiği iddia edilen Kerem Can isimli şahsın serbest bırakılmış olması da diğer bir tartışma konusuydu.

Diğer yandan, oldukça üzgün olduğu gözlenen Sancar ailesinde şok etkisi sürerken, Şahin Sancar’ın eşinin bir bucuk aylık hamile olduğu öğrenildi.

Şahin Sancar, Altunizade İlahiyat Cami’nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Beykoz Şahinkaya aile kabristanlığında defnedildi.

Haber Merkezi

ISO 9001: 2000 Bayrağı göndere çekildi
Önceki ISO 9001: 2000 Bayrağı göndere çekildi
Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı
Sonraki Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz