3. Köprü'yü izlerken uçuruma yuvarlandı

  • 0
  • 8352
3. Köprü'yü izlerken uçuruma yuvarlandı

Beykoz'da otomobiliyle 3. Köprü'nün yapımını seyretmeye giden bir kişi, yaklaşık 15 metrelik uçuruma yuvarlandı. Yolda geçen vatandaşlar tarafından şans eseri fark edilen şahıs, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı...

Beykoz'da yapımı süren 3. Köprü inşaatını görmek için Anadolukavağı'ndaki ormanlık bölgeye giden emekli tekstilci Kemal Açıkgöz, uçuruma yuvarlanmak üzere olan aracını kurtarmak isterken 15 metreden aşağı düştü. Çalı ve dikenlerin içinde mahsur kalanAçıkgöz, yaklaşık 1 saatlik kurtarma operasyonuyla bulunduğu yerden çıkarıldı. 

ARACI KURTARAYIM DERKEN...

Olay, Beykoz Anadolukavağı Keçilik Mevkii'nde geçen pazar günü 14.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre; tekstil emeklisi Açıkgöz3. Köprü çalışmalarını izlemek üzereotomobiliyle ormanlık bölgeye gitti. Açıkgöz bir süre sonra bulunduğu alandan ayrılmak için hızla manevra yaptı. Ancak çamur ve çalılarla kaplı bir alanda sıkışan otomobilininuçuruma yuvarlanmasına ramak kaldı. Otomobilini sıkıştığı yerden kurtarmak isteyenAçıkgöz bir anda dengesini kaybederek yaklaşık 15 metre aşağı düştü. Diken ve çalıların bulunduğu ormanlık bölgeye düşen Açıkgöz, zaman zaman bağırarak sesini duyurmaya çalıştı. Bu sırada ailesiyle gezintiye çıkan Serkan Örenç, çalışır vaziyetteki otomobili fark etti.
  
'KİMSE VAR MI?'

Otomobilde kimse olmamasından şüphelenen Örenç, "Kimse var mı" diye seslendi. Örenç'in sesini duyan Açıkgöz yardım istedi. Örenç vakit kaybetmeden itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye timi, halat yardımıyla Açıkgöz'ün düştüğü noktaya ulaştı. Yaklaşık saat süren çalışmaların ardından Açıkgöz sedyeye bağlanarak yukarı çıkarıldı. Ambulansla Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Açıkgöz, kazayı hafif yaralarla atlattı. Polis kazayla ilgili inceleme başlattı.
 
Haber Merkezi
Ünlü yapımcı yangında hayatını kaybetti
Önceki Ünlü yapımcı yangında hayatını kaybetti
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz