Yaşam

23 Nisan'da Beykoz Çayırı şenlenecek

23 Nisan'da Beykoz Çayırı şenlenecek
20.04.2016 16:59
| | |
9529

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Beykoz Çayırı'nda ki Erdem Kınay ve Merve Özbey konseriyle kutlanacak.

23 Nisan 1920'de Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılmasıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dünya çocuklarına armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Beykoz Belediyesi'nin organize ettiği bir konserle kutlanacak.

TBMM'nin yaşanan terör olayları nedeniyle resepsiyon yapmama kararı almasıyla birlikte Beykoz Belediyesi'de resepsiyon düzenlemeyecek.

23 Nisan Cumartesi günü Beykoz Çayırı'nda sevilen sanatçılar Erdem Kınay ve Merve Özbey'in sahne alacağı konser saat 14.00'te başlayacak. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in ilçedeki bütün vatandaşları davet ettiği etkinliğe, Beykozlu çocuk ve gençlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Daha önce konser vermek için Beykoz'a gelmeyen Erdem Kınay ve Merve Özbey ikilisi gençler tarafından heyecanla bekleniyor. Kınay, ilk profesyonel çalışmasını 1996 yılında Gökhan Tepe'nin çıkardığı albümle yapmış büyük beğeni toplamıştı. Özbey ise Demet Akalın, Bengü ve Ebru Gündeş gibi sanatçılara vokallik yaptı. 2012 yılında Erdem Kınay'ın piyasaya çıkardığı 'Proje' albümünde 'Duman' şarkısını yorumlayarak adından söz ettirmişti.Beykoz Belediyesi tarafından sürpriz hediyelerinde verileceği etkinlik akşam saatlerine kadar devam edecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: 23 Nisan, Beykoz Çayırı, Kutlama, Konser, Erdem Kınay, Merve Özbey

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"