Kültür

23 çift Sandal konseriyle evlendi

23 çift Sandal konseriyle evlendi
2014.07.31 00:00
| | |
9358

Beykoz Belediyesi, geleneksel çayır festivali kapsamında düzenlediği ‘Toplu Düğün Şöleni’nde 23 çiftin nikahını kıydı.

Yeni yuvalarına kavuşan 23 çift güne Beykoz Tema Vakfı’nda fotoğraf çekimiyle başladı. Ardından üstü açık otobüsle şehir turu yapan gelin damatlar, vatandaşların ilgi ve meraklı bakışları arasında kendilerine el sallayanlara çiçeklerini attılar. Hz.Yuşa tepesinde ‘Mutlu Evlilik’ duası yapan çiftler daha sonra törenin yapılacağı alanda yerlerini aldılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, İstanbul Milletvekilleri Erol Kaya ve Metin Külünk, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ve binlerce Beykozlunun şahitliğinde yeni hayata ‘Evet’ diyen çiftlerin nikahını Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıydı.

‘Bir Yastıkta 40 Yıl’ kapsamında, ilçede bulunan, evliliklerinde 40 yılı geride bırakan üç çifte sembolik olarak ‘Evlilik Tapusu’ ve yastık hediye edildi.

Nikah töreninin ardından ise, ‘Organik’ adlı albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Mustafa Sandal’ın konseri yer aldı.

Yaklaşık 70 bin kişiye konser veren Mustafa Sandal, başta ‘Ego’ olmak üzere, ‘Organik’, ‘Suç bende’, ‘Pazara kadar’, ‘Araba’’Tek geçerim’ gibi hareketli şarkılarının yanı sıra aşk şarkılarıyla gelin-damatlara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, konser arasında aynı zamanda Beykozlu olan Mustafa Sandal’a, ilçenin sembollerinden Çeşm-i Bülbül ile Beykoz’un anahtarını verdi. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Festival 2012, Konser, Mustafa Sandal

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"