23 Branşta ücretsiz kurslar başlıyor

  • 2014.07.19 00:00
  • Güncelleme: 20.02.2012 00:11
  • Okunma: 18869 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi’nin öğrencilere derslerinde takviye sağlamak, yeteneklerini keşfedecekleri alanlar sunmak ve yetişkinlere hobi alanları açmak üzere 23 farklı branşta düzenlediği kurslar için kayıtlar başladı.
23 Branşta ücretsiz kurslar başlıyor

Yaz aylarında öğrencilerin verimli bir tatil dönemi geçirebilmesi için eğitim ve spor programları açan Beykoz Belediyesi, kültür-sanat ve eğitim kurslarının içeriğini yetişkinleri kapsayacak şekilde genişletti.    

Beykozlular’a yönelik ücretsiz düzenlenen kurslar, Kavacık Hizmet Binası, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, Tokatköy Hizmet Binası ve Ahmet Mithat Efendi Kütür Merkezi olmak üzere 4 farklı mekanda yürütülecek.

Öğrenciler için Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Geometri, Biyoloji, Kimya, Fizik, Coğrafya, gibi takviye branşlarında açılan kurslar yine çocuklar, gençler ve yetişkinler için İngilizce, Arapça, Osmanlıca, Tiyatro, Keman, Fotoğrafçılık, Kaligrafi, Gitar, Bağlama, Dikisyon, Hızlı Okuma, Genel Muhasebe, İspanyolca, Kanun, Ney branşlarından oluşuyor.

 İlçedeki çocuk ve gençlerin uzun süren yaz tatillerini yararlı aktivitelerle değerlendirmeleri, sosyal gelişim ve eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz döneminde kurslar açtıklarını söyleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, "sanat ve kültürün her alanında gelişimi hedeflediklerini ve kursların kapsamını bu doğrultuda genişlettiklerini" ifade etti. 

Kurslara katılmak isteyen ilçe sakinlerinin 1 Mart’a kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor.    

Bilgi ve kayıt için :

Beykoz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü: 0 216 538 84 66

Beykoz Belediyesi Kavacık Hizmet Binası: 0 216 425 03 77 

Haber Merkezi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz