22 Spor Kulübü'ne malzeme desteği

  • 0
  • 10630
22 Spor Kulübü'ne malzeme desteği
22 Spor Kulübü'ne malzeme desteği
22 Spor Kulübü'ne malzeme desteği
22 Spor Kulübü'ne malzeme desteği

Beykoz Belediyesi, Beykoz'da faaliyet gösteren 22 Amatör Spor Kulübü'ne malzeme desteği sağladı.

R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde amatör spor kulüpleri için düzenlen malzeme dağıtım törenine; İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Başkan Vekili Fikret Sivri, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Dernek Başkanı Asım Özdemir, Belediye Başkan Yardımcıları, Amatör Spor Kulüpleri'nin yöneticileri ve sporcular katıldı.

Malzeme dağıtımında konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yaptığı konuşmasında;"Amatör Spor Kulüpleri'nin profesyonel kulüplere sporcu yetiştiren önemli kurumlar olduğunu ve desteğin her zaman süreceğini belirterek bu yıl malzemelerin daha kaliteli olmasına özen gösterildiğini" söyledi.

Şahinkaya Spor Kompleksi Projesi’nin Futbol Federasyonu’nun son zamanlarda kendi içinde yaşadığı sıkıntıdan dolayı ertelendiğini de belirten Çelikbilek, önümüzdeki yıl köyler dâhil olmak üzere çok sayıda futbol sahasının yenileneceğini müjdeledi.

Amatör Spor Kulüpleri Dernek Başkanı Asım Özdemir; Belediye tarafından her yıl yapılan destekten dolayı Başkan Çelikbilek’e teşekkür etti ve ardından spor kulüpleri için hazırlanan malzemelerin dağıtımı yapıldı.

İlçedeki Amatör Spor Kulüpleri'nden gelen talepler doğrultusunda hazırlanan kolilerde, 520 antrenman eşofmanı, 300 adet idman topu, 145 maç topu, bin adet tişört, bin adet şort, 600 adet yağmurluk, 400 çift krampon, 50 adet voleybol topu, 30 çift çorap, 4 takım 18’li maç forması, 20 kürekçi mayosu, 200 adet yüzücü bonesi, 20 adet basketbol topu ve 20 takım taekwondo elbisesi yer aldı.

Haber Merkezi

BİSK’ten Kulüp başkanlarına iftar sofrası
Önceki BİSK’ten Kulüp başkanlarına iftar sofrası
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz