Ekonomi

20. yılda ilk müşteriye cam kupa

20. yılda ilk müşteriye cam kupa
2014.09.06 00:00
| | |
5745

Beykoz’da Tepeköy, Çiğdem, Beykoz Merkez ve Günyüzü Konakları karşısında olma üzere dört bölgede şubesi bulunan Kayalar Pastaneleri, 20 yıl önce Tepeköy’de açmış olduğu ilk şubesinden alışveriş yapan ilk müşterisini buldu.

20 yıl önce yapılan Tepeköy Camisi’nin inşaatında çalışan 1940 doğumlu Celal Özyurt, caminin hemen karşısında açılan Kayalar Pastanesi’nin ilk müşterisi olmuştu.

Yapmış oldukları çeşitli etkinliklerle sektörde 20. yılını kutlayan Kayalar Pastaneler zinciri sahibi Adil Kaya, 20 yıl önce kendilerinin ilk müşterisi olan Celal Özyurt’a cam bir kupa hediye etti. Kayalar Pastanesi olarak, müşterilerine kaliteli ve sağlıklı hizmet vermek için sürekli kendilerini yenilediklerini söyleyen Adil Kaya, “kurum içinde yapmış olduğumuz çeşitli aktivitelerle 20. yılımız kutluyoruz… Bu vesile ile ilk müşterimiz olan Sayın Celal Özyurt’a da bir hediye vermek istedik” dedi.
 
Kayalar Pastanesi’nden 20 yıl önce yapmış olduğu alışverişin bugün kendisine bir ayrıcalık sağlamış olmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Özyurt, 1957 yılında İstanbul’a geldiğini dile getirdi… Celal Özyurt,  Adil Kaya’ya nezaketli davranışları nedeniyle teşekkür etti.
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Adil Kaya, Celal Özyurt, Kayalar Pastanesi, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"