Spor

2. Ayhan Dilek Sevgi Turnuvası'nda Final

2. Ayhan Dilek Sevgi Turnuvası'nda Final
2014.08.05 00:00
| | |
9291

Yaşadığı trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ayhan Dilek adına düzenlenen, 2. Ayhan Dilek Sevgi Turnuvası’nın final maçları tamamlandı.

Ortaçeşme Dilan Halı Saha Tesisleri’nde 16 Takım'ın katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada birbirinden zevkli anlar yaşanırken maçlar bir o kadarda çekişmeli geçti.

Hasan Demircan, Hüseyin Yağız ve Ahmet Yılmaz Turnuva Komitesi’nde görev alan isimler arasında olurken, turnuva boyunca yoğun emek sarf ettiler.

Tokatköy sakinleri tarafından organize edilen 2. Ayhan Dilek Sevgi Turnuvası’nın yarı finalinde Köy Kahvesi Takımı’nı eleyen Tokatköy Çarşı ile, Meydanspor’u eleyen Dream Team Takım’ı final maçlarında karşı karşıya geldi.

Yapılan final müsabakası sonucunda Tokatköy Çarşı Takım’ı birinci olurken, Dream Team ikinci, Meydanspor üçüncü, Köy Kahvesi ise dördüncü oldu.Turnuvada Dream Team’den “Okan Dilek” gol kralı olurken, en centilmen takım ödülünü ise “Efsaneler” Takım’ı aldı.

Turnuva komitesinde görev alan Hasan Demircan; Ayhan Dilek Sevgi Turnuvası’nda destek veren bizi yalnız bırakmayan tüm Tokatköy sakinlerine ve sponsor olan herkese teşekkür etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ayhan Dilek, Turnuva, Tokatköy, Sevgi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"