19 Yaşındaki Esra tehdit ediliyordu

  • 0
  • 38577

Yaklaşık bir hafta önce Beykoz İncirköy Mahallesi’ndeki evinden, ‘işe gidiyorum’ diyerek ayrılan 19 yaşındaki Esra Çakal bir daha geri dönmedi.

Yaklaşık bir hafta önce Beykoz İncirköy Mahallesi’ndeki evinden, ‘işe gidiyorum’ diyerek ayrılan 19 yaşındaki Esra Çakal bir daha geri dönmedi.

Çubuklu’da bir konfeksiyon atölyesinde çalışan Esra Çakal, bir hafta önce sabah, işe gidiyorum diyerek çıktığı evine bir daha geri dönmedi. O gün çalıştığı konfeksiyon atölyesinden de izin alarak erken ayrılan Esra çakal, iş yerindeki arkadaşlarına da “teyzeme gidiyorum” dedi.

Akşam eve dönmeyen Esra Çakal’ın o gün teyzesine gitmediğini öğrenen aile kızlarının hayatından endişe ediyor. Aile her yerde 19 yaşındaki Esra’yı arıyor…

Esra’nın amcası Cemil Çakal ise N.B isimli bir şahsın uzun süredir Esra’yı tehdit ettiğini ve onun Esra’yı zorla kaçırmış olma ihtimali üzerinde durduklarını kaydetti. Amca Cemil Çakal, N.B’nin uyuşturucu ve alkol kullanan birisi olduğunu öğrendiklerini ve bu nedenle Esra’nın hayatından endişe ettiklerini dile getirdi.

Emniyet güçlerinin, Esra’nın reşit olması nedeniyle bir şey yapamadığını ve savcılığa şikayette bulundukları, N.B’nin ize henüz bulunamadığını ifade eden Cemil Çakal, Esra’yı gören ve tanıyanların, (0533) 429 40 36 ve (0539) 864 83 95 numaralı telefonlara insaniyet namına haber vermesini istedi.

Haber Merkezi

Beykoz’da Yöresel Geceler 4 Haziran'a kadar sürecek
Önceki Beykoz’da Yöresel Geceler 4 Haziran'a kadar sürecek
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz