16 yaş büyük eşinden Beykoz'da 10 dakikada boşandı

  • 0
  • 4967

Oyuncu Naz Elması, kendisinden 16 yaş büyük iş insanı eşi Erol Özmandıracı ile Beykoz Adliyesi'nde 10 dakikada boşandı.

Oyuncu Naz Elmas (39) kendisinden 16 yaş büyük iş insanı Erol Özmandıracı ile 15 Aralık 2019’da Esma Sultan Yalısı’nda görkemli düğün töreniyle evlenmişti.

Nisan ayında boşan kararı alan Naz Elmas ve Erol Özmandıracı, avukatı aracılığıyla Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

Erol Özmandıracı’ya ‘anlaşmalı’ olarak boşanma davası açtı. Ve 3 yıllık evlilik tek celsede bitti!

‘Evlilik Hakkında Her Şey’ adlı dizinin kadrosuna dahil olan Naz Elmas, eşi Özmandıracı ile Ekim 2020 ve Haziran 2021’de iki kez kavga edip ayrılığın eşiğine gelmişti.

Birbirlerini sosyal medyada takipten çıkarmışlardı. Naz Hanım eşiyle birlikte çekilmiş ve sosyal medyada paylaştığı tüm fotoğrafları silmişti.

İkilinin evlilikleri bir kez daha patlak verdi. Özmandıracı çifti evliliklerinde 28’inci ayına girerken boşanma kararı alıp evlerini ayırdı. Karar sonrası Erol Özmandıracı Miami’ye tatile gitti.

Oyuncu, 3 yıllık evliliğini bitirme nedeni olarak fikri ve ruhi anlaşmazlığı gerekçe gösterdi. Davanın duruşmasına Naz Elmas, avukatı Aslı Çelik Hatemi’yle, Erol Özmandıracı da avukatı Sibel Engin ile katıldı. Mahkeme, ikilinin ‘anlaşmalı’ olarak boşanmasını hükmetti.

10 dakika süren duruşma sonrası çift, ortak bir açıklama yaparak evliliklerini karşılıklı saygı, anlayış ve mutabakat çerçevesinde noktaladıklarını belirtti.

Haber Merkezi

Beykoz'da bir lise gübre yetiştirecek
Önceki Beykoz'da bir lise gübre yetiştirecek
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz