Toplum

15 Temmuz gecesi baba kız sokaktaydılar

15 Temmuz gecesi baba kız sokaktaydılar
13.08.2016 18:46
| | |
5323

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, 15 Temmuz gazisi baba ve kızını makamında kabul etti...

15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde kızıyla birlikte sokağa çıkan emekli polis memuru Mustafa Gülen ve kızı Rabia Gülen, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'yı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde, Gazi Mustafa Gülen ve kızı Rabia Gülen'i evinde ziyaret eden Kaymakam Katırcı, kendisine yapılan iade-i ziyaretten dolayı memnun olduğunu söyledi.

Darbe girişimiyle ilgili yapılan değerlendirmelerin ardından sohbet havasında geçen ziyarette Kaymakam Ahmet Katırcı, Gazi Rabia Gülen ile yakından ilgilendi ve kendi kızının da Rabia'nın yaşlarında olduğunu söyledi.

Tokatköy'de ikamet ettiği öğrenilen emekli polis memuru Mustafa Gülen'in, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı sonrası dışarıya çıkmaya karar verdiği ve kızı Rabia Gülen'in kendisini yalnız bırakmamak için babasıyla beraber sokağa çıktığı öğrenildi.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'da, hazır bulunurken, Çengelköy'de gazi olan Mustafa Gülen ve Rabia Gülen'i cesaretlerinden dolayı takdir etti.

Dost Beykoz'un takip ettiği ziyaret sonrası Kaymakam Ahmet Katırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Beykozlu Gaziler Mustafa Gülen ve kızı Rabia Gülen’le hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Gazete, 15 temmuz, Gazi, Ziyaret, Mustafa Gülen, Rabia Gülen

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"