Sağlık

Dr. Yaşar Çelik'e 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti

Dr. Yaşar Çelik'e 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti
2014.09.04 00:00
| | |
5597

Beykoz Akbaba Ticaret Meslek Lisesi Yöneticileri 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik’i makamında ziyaret etti.

Üç Müdür yardımcısı ve üç öğrenciden oluşan 6 kişilik Ticaret Meslek Lisesi heyeti makamında ziyaret ettikleri Dr. Yaşar Çelik’e çiçek vererek, 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ederken, Kamu Hastaneler Birliği ile ilgili de bilgi aldılar.

Okul yöneticileri sigara içenlerin hangi serviste yattığını ve ne gibi rahatsızlıkları olduğunu sorması üzerine bir açıklama yapan Yönetici Yaşar Çelik, sigara içenlerde genellikle nefes darlığı olduğunu ve göğüs hastalıkları bölümünde yattıklarını ifade etti.

Öğretmenler, öğrencilere sigara içmemeleri için ne gibi tavsiyelerde bulunabileceklerini de sordu… Dr. Yaşar Çelik ise ailenin her konuda çocuğuna örnek olması gerektiğini, sigara içmeyen bir anne babanın çocuğuna bu anlamda yol göstermenin ve sigaranın zararlarını anlatabilmenin daha kolay ve etkileyici şeklinde anlatılabileceğini söyledi.

Akbaba Ticaret Meslek Lisesi Müdür Yardımcıları; Murat Danacıoğlu, Fatma Güçlü ve Tuğba Boz, Öğrenciler; Emre Günay, Batuhan Dündar ve Aslı Ceylan’dan oluşan eğitimciler kabullerinden dolayı dr. Yaşar Çelik’e teşekkür ederken, ziyaret sonarsında hep birlikte objektiflere poz verdiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Dr. Yaşar Çelik, Ziyaret, 14 Mart Tıp Bayramı, Beykoz Devlet Hastanesi, Akbaba Ticaret Meslek Lisesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"