Dr. Yaşar Çelik'e 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti

  • Güncelleme: 25.02.2015 13:37
  • Okunma: 7193 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Akbaba Ticaret Meslek Lisesi Yöneticileri 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik’i makamında ziyaret etti.
Dr. Yaşar Çelik'e 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti

Üç Müdür yardımcısı ve üç öğrenciden oluşan 6 kişilik Ticaret Meslek Lisesi heyeti makamında ziyaret ettikleri Dr. Yaşar Çelik’e çiçek vererek, 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ederken, Kamu Hastaneler Birliği ile ilgili de bilgi aldılar.

Okul yöneticileri sigara içenlerin hangi serviste yattığını ve ne gibi rahatsızlıkları olduğunu sorması üzerine bir açıklama yapan Yönetici Yaşar Çelik, sigara içenlerde genellikle nefes darlığı olduğunu ve göğüs hastalıkları bölümünde yattıklarını ifade etti.

Öğretmenler, öğrencilere sigara içmemeleri için ne gibi tavsiyelerde bulunabileceklerini de sordu… Dr. Yaşar Çelik ise ailenin her konuda çocuğuna örnek olması gerektiğini, sigara içmeyen bir anne babanın çocuğuna bu anlamda yol göstermenin ve sigaranın zararlarını anlatabilmenin daha kolay ve etkileyici şeklinde anlatılabileceğini söyledi.

Akbaba Ticaret Meslek Lisesi Müdür Yardımcıları; Murat Danacıoğlu, Fatma Güçlü ve Tuğba Boz, Öğrenciler; Emre Günay, Batuhan Dündar ve Aslı Ceylan’dan oluşan eğitimciler kabullerinden dolayı dr. Yaşar Çelik’e teşekkür ederken, ziyaret sonarsında hep birlikte objektiflere poz verdiler.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz