11. Cumhurbaşkanı Gül, oyunu Beykoz'da kullandı

  • 0
  • 9079
11. Cumhurbaşkanı Gül, oyunu Beykoz'da kullandı
11. Cumhurbaşkanı Gül, oyunu Beykoz'da kullandı
11. Cumhurbaşkanı Gül, oyunu Beykoz'da kullandı

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında oyunu İstanbul Beykoz'da kullandı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması için oyunu eşi Hayrunnisa Gül ile birlikte Beykoz şehit İsmail Kefal İlkokulu'nda kullandı.

Oy kullanmadan önce vatandaşlarla bir süre sohbet eden Gül, oy pusulasının bulunduğu zarfı sandığa atarken basına mensuplarına da poz verdi.

Basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan 11. Cumhurbaşkanı Gül, "Vatandaşlık görevimizi yaptık. Demokrasilerde önemli konular tartışılıyor ve halkın önüne geldikten sonra da son söz milletin oluyor. Şimdi milletin sözünü işitmek gerekecek. Ondan sonra da saygıyla karşılamak, Türkiye'nin hep geleceğe bakmasını ve ümit ediyorum ki bundan sonra her şey geride kalır. Türkiye'nin geleceği için, bütün vatandaşlarımızın herkesin mutluluğu için. Türkiye'nin geleceğinin açık, parlak ve öngörülebilir yapılır. İnşallah iyi olur." ifadelerini kullandı.

Oyunuzu hangi renkten yana kullandınız sorularına ise Gül, şu cevabı verdi:

"Açılınca hepsi çıkacak. Şüphesiz ki herkesin bir tercihi var. Herkes vatandaşlık görevini geldi yaptı. Bütün millet gibi bizde tercihimizi kabinde yaptık. Şimdi onların hepsi toplanacak ve milletin sözü olarak ortaya çıkacak."

Haber Merkezi

Beykoz Merkez Mahallesi seçmenine uyarı!
Önceki Beykoz Merkez Mahallesi seçmenine uyarı!
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz