11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül resmen Beykozlu oldu

  • 1
  • 18091

Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beykoz Çubuklu Mahalle Muhtarlığı'na ikametgah kaydını yaptırdı.

İstanbul'un İncisi Beykoz, eğitim, spor ve turizm konusunda hazırladığı projelerle bölgenin en önemli ilçelerinden birisi olma yolunda hızla ilerlerken, Çubuklu Muhtarlığı'na kaydını yapan bir isim büyük heyecan yarattı. Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Özyurt Gül ile birlikte Çubuklu Muhtarlığı'na kaydını yaptırdı ve resmen Beykozlu oldu. Dost Beykoz'un özel sorularını yanıtlayan Çubuklu Muhtarı ve aynı zamanda Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, "Bu durum elbette onur verici, memnuniyet verici bir gelişmedir. Sayın Abdullah Gül'ün mahallemize ve ilçemize önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum" dedi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 28 Ağustos 2014 tarihinde görev süresinin dolmasının ardından memleketi Kayseri'ye gitmek yerine İstanbul Beykoz'u seçti. Doğası, denizi ve tarihiyle İstanbul'un en eski ve en güzel ilçelerinden olan Beykoz, Mart 2015 itibariyle bir Cumhurbaşkanına 'evsahipliği' yapacak. Çubuklu Mahallesi'nde ikamet edecek olan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bu sırada siyaset ve bilim alanındaki tecrübelerini de ilçe halkıyla ve kendisini ziyarete gelecek olan konuklarıyla paylaşacak.

‘O artık Kayserili değil; Beykozlu!’

Beykoz Çubuklu Mahalle Muhtarlığı'na kaydını gerçekleştiren Abdullah Gül, muhtarlığın ve Beykoz Belediyesi'nin Çubuklu'ya dair gerçekleştireceği tüm proje ve olanaklardan, mahallede yaşayan her vatandaş gibi yararlanabilecek. Öte yandan yaşamının 65 yılını 'Kayserili' olarak geçiren 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mart 2015 tarihi itibariyle artık 'Beykozlu' olarak anılacak.

Haber Merkezi

Boğazın incileri son maçına çıkıyor‏
Önceki Boğazın incileri son maçına çıkıyor‏
Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Sonraki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Yorumlar (1 Yorum)

ali ali (9 yıl önce)

mahallemize hoş geldiniz

Yorum Yaz