10 milyon dolarlık eğlence merkezi

  • 0
  • 48269
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi
10 milyon dolarlık eğlence merkezi

İstanbul’un en büyük çocuk eğlence merkezi Beykoz’da kuruldu…

Kavacık Polonezköy bağlantı yolu üzerindeki ACR Loft binasında kurulan Çocuk Eğlence Merkezi hem eğlendiriyor, hem de geliştiriyor.

Funloft adıyla hizmet vermeye başlayanmerkezde sadece çocuklar değil, büyüklerde düşünüldü… Çocuklar güvenle oyunlarınıoynarken, ailelerde ister oyun oynuyor, istersekafeterya da çayını yudumluyor. 

Hem eğlence hem spor 

Son teknolojik sistemle kurulmuş bowling’te, hem büyükler hem de küçükler; yarışmanın tatlı heyecanını eğlence ile bir araya getiren sporun keyfini yaşayabilir, üstelik akşam olduğunda da mor ışıklar altında bowling oynamanın heyecanına varıyorsunuz. 

Amerika’nın alanında uzman AMF Bowling ile yapılan iş birliği ile en üst düzeyde tesis dekoru, ayakkabılar toplar labutlar, ve hatların bakımı sağlanıyor… Ayrıca kenarlardan açılanbumber sistemi sayesinde küçüklerde bowling oynamanın keyfini çıkartabiliyor. 

Hiç görülmemiş bir yer: Lazer Arena 

Türkiye’de eşi benzeri olmayan Avrupa’da ise sayılı yerlerde rastlanan Lazer Arena’da çocuklar için ayrı bir gelişim metodu… Lazerlerin oluşturduğu engelleri aşmaya çalışançocuklar keyifli anlar yaşıyor. 

Her yaş için lazer Tag... 

ACR Loft’ta çocukların tutkusu olmaya aday Funloft Eğlence Merkezi’nde gün geçtikçe ilginin arttığı Lazer Tag’da var…  24 kişiye kadar iki takım halinde oynanan oyun hem çocuklara hem de büyüklere heyecanlı anlar yaşatırken, çocuklar enerjilerini harcıyor, büyüklerde stres atıyor. 

Kızılderili graffiti sanatçıları tarafından dizayn edilen 400 metrekare alana kurulu jungle vejurassic park temalı Lazer Tag, odasında sis ve mor ışıklar oyunu daha çarpıcı bir hale getiriyor… Oyuncuların kullandıkları silahlar oyuncak olsa da insan kendini gerçek biraksiyonun içinde zannediyor. 

 

Onlar için başka bir dünya: Oyun Parkı… 

Çocukların hayal güçlerinin sınırı yok… Vahşi orman temasının yanı sıra içinde araba parkuru, eğitici interaktif trafik ışıkları, benzin istasyonu, kızaklar, kaydıraklar ve Avrupastandartlarında daha birçok oyun alanını barındıran bu oyun parkından çocukları ayırmak oldukça zor olabilir. 

Belçika’dan getirilen 200 metrekare alana kurulu, tamamı anti bakteriyel malzeme ile üretilmiş bu eğlenceli oyun parkında 3-8 yaş arası çocuklar eğitmenler eşliğinde, 3 yaş altı çocuklar ise ebeveynleri eşliğinde güvenli bir şekilde oynayabiliyorlar. 

 

10 milyon dolarlık eğlence merkezi 

Funloft Eğlence Merkezi’nde günün her saatinde çocuklar eğlenebiliyor, bunun yanı sıra doğum günleri ve diğer özel günler içinde organizasyonlar yapılıyor. ACR Group bünyesinde kurulan Funloft Genel Müdürü Roje Özdamar ise, eğlence merkezinin 10 milyon dolara mal olduğunu söylüyor. 

Oyun alanları, amfi tiyatrosu, atölye çalışmaları ile çocuklar için özel bir eğlence hizmet sunduklarını söyleyen Funloft’un Genel Müdürü Roje Özdamar, “Funloft, 2 ile 70 yaş arasında geniş bir kitleye hitap ediyor. Kurumsal şirketler, aileler, çocuklar için farklı aktivitelerimiz var” dedi.

 


Kurdukları sistemle çocukların ve gençlerin sosyalleşecekleri, ailelerin birbirleriyle vakit geçirebilecekleri bir ortam yarattıklarını belirten Özdamar, “Funloft’ta çocuklar, oyun alanlarında oyun oynarken, ebeveynler kahvesini içebiliyor ya da bowling oynayabiliyorlar” diye konuştu.50 farklı oyun

Funloft’ta, Playground’tan Bowling’e, Amfi Tiyatro’dan Lazer Tag’e kadar 50’ye yakın farklı oyun bulunduğunu ifade eden Özdamar, “Funloft’u yedi ay önce yaptık. Yaklaşık 10 milyon dolarlık bir yatırım bu. Büyüme hedefimizde Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermek var” dedi.
 

Son yıllarda çocuk eğlence merkezlerinin sayısının arttığını kaydeden Özdamar, şu bilgileri verdi: “Oyun alanlarında her şeyin en kalitesini kullanmaya özen gösterdik. İşin içinde çocuklar olunca, çok dikkat etmek gerekiyor. Sağlıklı koşullarda, hijyeni en üst safhada tutarak konsepti belirledik. Örneğin, içinde trafik ışıkları, kızaklar, kaydıraklar olan bir oyun alanımız var. Buradaki top havuzu için özel hijyen sağlamak amacıyla yurtdışından makine getirdik. Bu makine, topları içine çekerek temizliyor. Sonuçta işin içinde çocuklar olduğu için güvenlik ve sağlık koşullarını ön planda tutmak gerekiyor.”

Restoranlı konsept

Makinelerin her gün dezenfekte edildiğini söyleyen Özdamar, “Funloft’ta İtalyanların ve Amerikalıların ortak çalışması ile hazırlanmış bir bowling salonumuz var. Ayrıca doğum günleri için özel odalarımız bulunuyor. Bunların yanı sıra FunLoft, oyun ve eğlencenin yanı sıra, İtalyan, Türk ve Meksika mutfağından örnekler sunan bir restorana da sahip” dedi.

 

Hedefte İzmir ve Ankara var
Beykoz AcrLoft AVM’den sonra İstanbul, Ankara ve İzmir’de yeni eğlence merkezleri açmayı hedeflediklerini söyleyen Roje Özdamar, şöyle devam etti:

“Şu anda görüşmeleri yapılıyor. Alışveriş merkezleri hızla açılmaya devam ediyor. Mükemmel projeler var. Funloft olarak bize uygun olan alışveriş merkezleri ve bağımsız mağazalarda yer almayı planlıyoruz. Doğru hedef kitlemizi bulmamız açısından çok dikkatli davranmamız gerektiğini düşünüyorum. Şu andaki mevcut alanımız 3 bin metrekare. Ama yeni istek ve ihtiyaçlara göre metrekarelerimiz değişebilir.”

 

Haber Merkezi

CHP’de herkes kendine çalışıyor
Önceki CHP’de herkes kendine çalışıyor
BOÇAY katkılarıyla Beykoz'a 3 özel eğitim sınıfı
Sonraki BOÇAY katkılarıyla Beykoz'a 3 özel eğitim sınıfı