10 Kasım’da büyük voleybol düellosu

  • 0
  • 7989
10 Kasım’da büyük voleybol düellosu
10 Kasım’da büyük voleybol düellosu

Beykoz’un, Türkiye Bayanlar Voleybol 3. Ligi’ndeki temsilcisi Beykoz Belediyesi Bayan Voleybol Takımı 10 Kasım 2013 günü evinde zorlu bir mücadeleye çıkacak.

Kadroda moraller oldukça iyi

Karamangücü ile evinde karşılaşacak olan Beykoz ekibi, önceki hafta Kocaeli Üniversitesi’nden aldığı galibiyetin morali ile çıkacağı maçın hazırlıklarını; Beykoz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Paşabahçespor salonlarında yaptığı idmanlarla sürdürürken, Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, kendileri için hayatı önem taşıyan bu maçın biletsiz olduğunu ve tüm Beykozluları beklediklerini söyledi.

Oyuncularımıza güveniyoruz

Bilindiği üzere bu sezon ilk kez Voleybol A Bayan Takımımız ile 3. Ligde mücadeleye başladık. İlk maçımızda alınan galibiyet bizleri fazlası ile sevindirdi.” İafedelrine yer veren kaşıtoğlu şöyle devam etti: Biz bu sezon gözümüzü zirveye diktik, alınan her galibiyetin ilçede bu spora olan ilgiyi daha da arttıracağını umuyoruz. Pazar günü gerçekten de güzel bir müsabaka beklentisi içerisindeyiz, yenilenen salonumuzdaki ikinci maçımızdan da galibiyetle ayrılacağımıza eminim, çünkü oyuncularımıza güveniyoruz.

Zor süreci geride bırakıyoruz

Beykoz R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nin tadilatta olması nedeniyle zor günleri geride bırakmaya hazırlandıklarını söyleyen teknik Direktör Bektaş Durmaz’da, “bu nedenle zaman zaman uygun olmayan salonlarda çalışmak zorunda kaldıklarını ifade ederek, “bu nedenle oyuncularım özverileriyle her türlü övgüyü hak ediyorlar” dedi.

Durmaz, İlk maçımızdan daha rahat bir galibiyet ile dönebilirdik, basit hatalar ve hakem kararlarında tercihlerin ev sahibi lehinde olmasına karşın ilk kez kurulan bir takımın galibiyeti daha da anlamlı oldu. Karamangücü maçı için Beykozlu sporseverlerin salonu doldurmasını umuyoruz. Takım olarak heyecanımız büyük çünkü ilk kez evimizdeki bir maça çıkacağız. Kaliteli, geleceği parlak genç isimlerden kurulu bir ekiple yola çıkmanın avantajını salona yansıtacağız. Yep yeni bir kadro oluştursakta, adaptasyon sürecini başarı ile atlattık. Dediğim gibi tek eksiğimiz, kendi salonumuzda yapılan tadilatın ardından daha antrenman yapmadan maça çıkacak olmamız. Yeni salonumuzda galibiyet sevincini yaşamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyespor-Karamangücü müsabakası 10 Kasım 2013 Pazar Günü Saat 13.00 de Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Spor Servisi

Ted Koleji’nde çifte galibiyet sevinci!
Önceki Ted Koleji’nde çifte galibiyet sevinci!
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz