1. Geleneksel Ziya Böke Turnuvası yapıldı

  • 0
  • 8151
1. Geleneksel Ziya Böke Turnuvası yapıldı

Kavacıkspor ve Rüzgarlıbahçespor kulüplerinin Kavacık Halı Saha Tesisleri’nde organize ettiği 1. Geleneksel Ziya Böke U-11 Futbol Turnuvası yapıldı.

Beykoz kulüplerine yıllarca antrenör ve malzemeci olarak hizmet eden Ziya Böke anısına düzenlenen Kavacıkspor, Rüzgarlıbahçespor, Paşabahçespor ve Beşiktaş U-11 takımlarının mücadele ettiği, 20'şer dakikadan altı maçın oynandığı, puanlamanın olmadığı, Kavacıkspor genç takım oyuncularının yönettiği, minikler şenliği şeklinde oynanan turnuvada minik futbolcuların performansı tribünde karşılaşmayı izleyen seyirciler tarafından alkışlarla ödüllendirildi.

Rüzgarlıbahçespor kulübünün kız takım oyuncularına da forma verdiği, minik futbolcuların oldukça güzel ve şık hareketler yaptığı, tüm müsabakalarda centilmenliğin ön plana çıktığı turnuva sonunda turnuvada mücadele eden tüm takımlara ve futbolculara turnuvanın ve günün hatırası olarak kupa ve madalyaları Kavacıkspor Kulübü Başkanı ve Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici, Rüzgarlıbahçespor Kulübü Başkanı ve Rüzgarlıbahçe Mahalle Muhtarı Sedat Altun, Beşiktaş Kulübü alt yapı Antrenörü Semih Sezerli ve Kavacıkspor Antrenörü Murat Yılmaz tarafından takdim edildi. 

Ayrıca turnuvada mücadele eden oyunculara meyve suyu, kek ve muz ikram edildi. Kavacıkspor ve Rüzgarlıbahçespor, antrenörlerinin her detayı düşündüğü turnuvada maç seremonileri öncesinde takımların şampiyonlar ligi müziği eşliğinde sahaya çıkması günün güzelliklerinden biriydi. 

Spor Servisi
WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Artvinliler Sofrası'ndan kimse aç kalkmadı
Önceki Artvinliler Sofrası'ndan kimse aç kalkmadı
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz