İYİ Parti ile Beykoz Belediyesi anlaştı

  • 0
  • 7615
İYİ Parti ile Beykoz Belediyesi anlaştı
İYİ Parti ile Beykoz Belediyesi anlaştı

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nın düzenleyeceği iftar programı Belediye Meydanı'nda yapılacak.

Geçtiğimiz gün İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, düzenledikleri iftar programına Beykoz Belediyesi tarafından müsaade edilmediği yönünde bir basın açıklaması yapmıştı.

Açıklamada, "Halk İftarı programımızı 14 Nisan 2022 tarihinde Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi ve Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bildirmiş olmamıza rağmen bugün (26 Nisan 2022) iftar yapacağımız alanın Beykoz Belediyesince demir bariyerlerle kapatıldığını gördük" ifadeleri kullanılmıştı.

Beykoz Belediyesi daha sonra Sultaniye Parkı'nda yapılması önerisinde bulunmuş ancak bu öneri İYİ Parti tarafından kabul görmemişti.

Dost Beykoz'un İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir ile yaptığı görüşmede, problemin diyalog yoluyla çözüldüğü yapılacak iftar programının daha önce Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nin bulunduğu alanda yapılacağı bildirildi.

Taşdemir, "Ufak bir anlaşmazlık yaşandı. Diyalog yoluyla bu sorunu çözdük. Bütün hemşerilerimizi 28 Nisan (yarın) günü gerçekleştireceğimiz halk iftarına bekliyoruz. Çözümde emeği olan Beykoz Belediyesi yetkililerine de partim adına teşekkür ediyorum." dedi.

Öte yandan Genel Başkan Meral Akşener'in iftar programına katılım gösteremeyeceği kaydedildi. 

Haber Merkezi

AK Parti Beykoz’da 2002’den 2022’ye kaynaşma iftarı
Önceki AK Parti Beykoz’da 2002’den 2022’ye kaynaşma iftarı
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz