İYİ Parti’den Beykoz’da hafta sonu mesaisi

  • 0
  • 5457
İYİ Parti’den Beykoz’da hafta sonu mesaisi
İYİ Parti’den Beykoz’da hafta sonu mesaisi
İYİ Parti’den Beykoz’da hafta sonu mesaisi
İYİ Parti’den Beykoz’da hafta sonu mesaisi
İYİ Parti’den Beykoz’da hafta sonu mesaisi
İYİ Parti’den Beykoz’da hafta sonu mesaisi
İYİ Parti’den Beykoz’da hafta sonu mesaisi

İYİ Parti Beykoz’da hafta sonu ve 1 Mayıs İşçi Bayramında tam saha sokaklardaydı.

Özellikle hafta sonu Beykoz’da hareketliliğin de artmasıyla İYİ Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adaylarıyla adeta çıkarma yaptı.

Cumartesi günü Beykoz’da Riva, Paşamandıra, Bozhane, Göllü ve Alibahadır mahallelerinde İyi Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekilleri Ahmet Çelebi, Ayşe Kıraç ve Barış Tavlaşoğlu vatandaşların sorunlarını dinledi. Beykozlu vatandaşlar milletvekillerine özellikle köylerin mahalle statüsüne geçirilmesiyle hayvancılığın ve tarımın bitme noktasına geldiğini ifade etti.

Pazar günü ise İYİ Parti Beykoz’un çocuklarıyla buluştu. İBB Beykoz Koru Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım, İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Ayşe Kıraç, Kadir Kürşat Aslan, Erdal Demir, Taha Orhun Ertürkmen ve Raşit Emir Süer katıldı.

Beykoz’da çok sayıda genç vatandaşın bir araya geldiği programda özellikle ilk kez oy kullanacak gençlerin ilgisi dikkati çekti.

Beykoz 1908 Spor Kulübü tribün gruplarının da katıldığı kahvaltı programında gençlerin sorunlarının yanı sıra tarihi kulübün sıkıntıları da masaya yatırıldı. İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım, İYİ Parti’nin çözüm önerilerini anlatırken’ “Allah’ın izni ve  milletimizin de teveccühüyle 15 Mayıs’tan itibaren gençlerimize dünyanın kapılarını açacağız. Pasaportumuzun değerini yükselteceğiz. Türk Lirasının değerini yükselteceğiz. Her bir genç kardeşimiz üretimin bir parçası olacak. Alın terinin değerini fazlasıyla alacak ve dünya gençliği ile rekabette öne geçecekler.” dedi.

1 Mayıs İşçi Bayramında ise İYİ Parti 1. Bölge Milletvekili adayları Ayşe Kıraç, Baver Miroğlu ve Ahmet Çelebi, Beykoz’un Yalıköy ve Ortaçeşme Mahallelerinde Beykozlu seçmenlerle buluştu. Beykoz’un bütün sorunlarına vakıf olduklarını aktaran İYİ Parti Kurmayları “Beykoz’da zenginle fakir arasında çok keskin bir görüntü var. Oysa ülkemizin zenginliği bütün Türkiye’ye yeteceği gibi bütün Beykozluların kalkınması için yetecektir. 14 Mayıs’ta İYİ Partiye meclis için oy isteyen milletvekili adayları” sizlerin oylarıyla sadece meclise güçlü şekilde girmeyeceğiz. Ayrıca çok güçlü bir adalet sistemi de ortaya koyacağız. Milletin parasını hırsızların, çetelerin cebinden alıp gerçek sahibi olan sizlere teslim edeceğiz. Pazara 200 lirayla gidip filenizi doldurmakla kalmayacak, paranızın üstüyle torunlarınıza çocuklarınıza hediyeler alabileceksiniz.” İfadelerine yer verdiler.

Haber  Merkezi

Türkiye'nin dijital platformu Beykoz'da tanıtıldı
Önceki Türkiye'nin dijital platformu Beykoz'da tanıtıldı
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz