İYİ Parti değerlendirmeyi Beykoz’da yaptı

  • 0
  • 4823
İYİ Parti değerlendirmeyi Beykoz’da yaptı
İYİ Parti değerlendirmeyi Beykoz’da yaptı
İYİ Parti değerlendirmeyi Beykoz’da yaptı
İYİ Parti değerlendirmeyi Beykoz’da yaptı

İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu, partisinin Beykoz ilçe teşkilatı ve 1. Bölge ilçe başkanları ile Hıdiv Kasrında buluştu.

Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ekibi tarafından düzenlenen kahvaltıda; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İstanbul ilçelerinde yaptığı esnaf ziyaretleri değerlendirildi.  

Buğra Kavuncu, İYİ Parti ve Sayın Meral Akşener’e yönelik artan ilginin esnaf ziyaretlerinde son derece net bir biçimde görünür hale geldiğini ve Genel Başkanın yarattığı bu heyecan dalgasının önümüzdeki süreçte ilçe teşkilatlarınca halka indirilmesi gerektiğini belirtti.

Buğra Kavuncu ayrıca Meral Akşener’in Beykoz’da gerçekleşen esnaf ziyaretleri sırasında, halkın katılımının büyüklüğü ve teşkilatın organize olmada gösterdiği başarı nedeniyle İlçe Teşkilatına özel olarak teşekkür etti. Sonrasında İlçe Teşkilatından yerel sorunlar ve çözüm önerileri konusunda bilgi alan Buğra Kavuncu, İlçe Başkanı Akif Taşdemir ile birlikte atılacak adımlar ile ilgili istişarede bulundu.

Son derece keyifli geçen kahvaltı, hatıra fotoğrafı çekimleri ile son buldu. Beykoz’da yapılan toplantıya, Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç, Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk, Adalar İlçe Başkanı Ayşe Şakir, Kartal İlçe Başkanı Dilruba Oğulcuklu, Maltepe İlçe Başkanı Yağız Bayraktar, Ümraniye İlçe Başkanı Yüksel Karaçam, Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu, Tuzla İlçe Başkanı Önder Albayrak ve Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan katıldı.

Haber Merkezi

 

Beykoz’da heyecan dolu anlar
Önceki Beykoz’da heyecan dolu anlar
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı