İYİ Parti Beykoz Teşkilatı 5. Yılını kutladı

  • 0
  • 4603
İYİ Parti Beykoz Teşkilatı 5. Yılını kutladı
İYİ Parti Beykoz Teşkilatı 5. Yılını kutladı
İYİ Parti Beykoz Teşkilatı 5. Yılını kutladı
İYİ Parti Beykoz Teşkilatı 5. Yılını kutladı
İYİ Parti Beykoz Teşkilatı 5. Yılını kutladı

Daha önce Amasra’da yaşanan maden faciası nedeniyle İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığının ertelediği 5. Yıl kutlaması gecikmeli olarak yapıldı.

İlk etapta Beykoz Belediyesi önündeki Atatürk Anıtına çelenk bırakan İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve partililer daha sonra basın mensupları ile bir araya geldi.

21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü de kutlayan İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir sorulara da yanıt verdi.

Taşdemir, İYİ Parti’nin 5. Yılını kutladıklarını, geçen 5 yılda önlerine hep zorluklar çıkarıldığını, yılmadan mücadele ettiklerini söylerken, seçimlerle ilgili olarak da Beykoz’da ve Türkiye’de oldukça iddialı olduklarını ve 2023 seçimlerinde seçimi alacaklarına inandıklarını da ifade etti.

Yapılan açıklamada, İYİ Partinin Türkiye’nin demokrasi mücadelesi ve siyasal yaşamında adını altın harflerle yazdırdığı ifade edilirken, “İYİ Partimiz, bugün 5. Yaşını doldurdu. Her şey, gençlerin geleceğini, çocukların ülkelerine aidiyetini düşünen bir Türk kadınının, Türkiye’nin kendisine en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde, binbir zorluğa göğüs gererek yaktığı bir kıvılcımla başladı.” ifadelerine yer verildi.

“Beykoz’umuzda da her türlü kötülükten, art niyetten, kapatılan salonlardan, karartılan ışıklardan, kendi paramızla dahi irtibat ofisleri kuramamaktan, atılan iftiralardan, her şeye ama her şeye rağmen yine İYİ’lik filizleri yeşerdi.” Cümlelerinin yer aldığı açıklama şöyle devam etti: Bugün, hem Türkiye’miz de hem Beykoz’umuzda değişime dair bir inanç, umutları koruyan tazelik, her şeye rağmen yüzleri gülümseten bir ortak gelecek inancı varsa, bunun sebebi İYİ’lik filizlerinin büyümesi, çiçek açmasıdır.

Beykoz’umuzda, İstanbul’umuzda açan bu çiçekler olgunlaştığında, Türkiye’deki demokrasi de olgunlaşacak ve cesur bir Türk kadınının önderliğinde, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, Türkiye Cumhuriyeti Devleti yeniden ciddiyetini, Türk Milleti yeniden hürriyetini, Beykozlular da yeniden geleceklerini kazanacaktır.

Toplantı sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi…

Haber Merkezi

Avrupa gençliği tarımı Beykoz’da öğreniyor
Önceki Avrupa gençliği tarımı Beykoz’da öğreniyor
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü