İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı iddialı konuştu

  • 0
  • 4697
İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı iddialı konuştu
İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı iddialı konuştu
İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı iddialı konuştu
İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı iddialı konuştu

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı yaklaşan seçimler öncesi Yönetim Kurulu Üyeleri ile iftarda buluştu. Yemek sonrası müşahitlere “Sandık ve Seçim Güvenliği Eğitimi” verildi.

İstanbul İl Siyaset Akademisi Başkanı Çağla Kızılkoca’nın sunumu ile düzenlenen eğitim, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’ndaki Şehit Sinan Ateş Toplantı Salonu’nda yapıldı.

İYİ Parti İstanbul Siyaset Akademisi Başkanı Çağla Kızılkoca’nın konuşmacı olduğu seminerde, Siyaset Akademisi Başkan Yardımcıları Oktay Çakıcı, Hüseyin Demir Kotil, Fatih Özbölük, Zeynep Köse ve Beykoz İlçe Siyaset Akademisi Başkanı Yüksel’de hazır bulundu.

Eğitimi değerlendiren İlçe Başkanı Akif Taşdemir, “İYİ Parti olarak tüm kademelerimizle sahada çok yoğun bir gayret içerisindeyiz. Bu nedenle sahada topladığımız puanı, “Adam Kazandı” diyerek kaybetmek istemiyoruz. Bu nedenle “Sandık ve Seçim Güvenliği” eğitimlerimizi önemsiyoruz. Bu eğitimleri sırasıyla Mahalle Başkanlarımız, okul sorumlularımız, kat sorumlularımız ve sandık görevlilerimize doğru genişleterek vermek istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Taşdemir, “Türkiye’nin geleceği için dur durak bilmeden çalışan, sözlükten yorulmak fiilini kaldırarak çalışmalara tüm gücünü veren, başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere, bu sürece katkı sağlayan tüm İYİ’lere minnettarlığımızı bir kez daha duyurmak istiyoruz’’ dedi.

“1 Oy Kemal’e 1 Oy Merale”

Boşa geçirilecek her saniyenin kendilerine bu ülkenin geleceğinden kaybettireceğini, bu yüzden Ramazan ayı da dahil her gün seçmen ziyaretleri düzenlediklerini söyleyen Taşdemir, “teşkilatın neresinde olursa olsun tüm üyelerimizin bu dar zamanda yüreklerini ortaya koymaları gerekiyor. İnsanlar İYİ Parti’ye inanıyor, güveniyor, mücadelemizin samimiyetinden şüphe duymuyor, kararlıyız” şeklinde konuştu.

Akif Taşdemir, “bir oy Kemale bir oy Meral’e” diyerek çalışmalarını sürdürdüklerini ve seçimlerde en yüksek oyu alarak Beykoz’da birinci parti olacaklarını iddia etti.

Haber Merkezi

Beykoz 1908 Afrikalı kardeşlerini sevdi
Önceki Beykoz 1908 Afrikalı kardeşlerini sevdi
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?