İYİ Parti Beykoz’dan taraftara otobüs desteği

  • 0
  • 2895
İYİ Parti Beykoz’dan taraftara otobüs desteği
İYİ Parti Beykoz’dan taraftara otobüs desteği

Beykoz taraftar grubu Boğazın Yargıçları İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir’i ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortama gerçekleşen ziyarette Beykoz 1908’in İstanbul Süper Amatör Lig Klasman maçlarına ilişkin karşılıklı görüşler paylaşılırken, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir hafta sonunda Kartal Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadında oynanacak müsabakaya ilişkin başarı dileklerinde bulundu.

Ziyarette, Boğazın Yargıçları Grubu adına İlçe Başkanı Akif Taşdemir'den, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor ile yapılacak 2. Hafta karşılaşması otobüs talebinde bulunuldu.

Talebe olumlu cevap veren, Başkan Taşdemir Beykoz Kulübünün bir üst lige çıkabilmesi için ellerinden gelen neyse yerine getirme niyetinde olduklarını söyledi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, taraftarlara parti olarak spora bakış açılarını ve projelerini anlattı. Taşdemir, 114 yıllık mazisi olan Beykoz Spor Kulübünün de öncelikli gündemlerinde olacağını söyledi.

Boğazın Yargıçları adına Beykoz taraftarlarına gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade eden taraftarlar arasında, Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi, aynı zamanda İYİ Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi de olan Alpaslan Özgül'de vardı.

Spor Servisi

Ortaçeşme Beykoz’a bu kez mutlu dönmek istiyor
Önceki Ortaçeşme Beykoz’a bu kez mutlu dönmek istiyor
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz