İYİ Parti Beykoz'da peş peşe istifalar

  • 0
  • 5061
İYİ Parti Beykoz'da peş peşe istifalar
İYİ Parti Beykoz'da peş peşe istifalar

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Mert Akdemir ve 2019 Seçimlerindeki Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç partisinden istifa etti.

İYİ Parti Beykoz teşkilatında istifalar peş peşe geldi. İYİ Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı ve Dost Beykoz Yazarı Mert Akdemir, partisinden ve mevcut görevinden istifa etti.

İstifası üzerine bir açıklamada bulunan Akdemir, "Gördüğüm lüzum üzerine İYİ Parti'den ve Beykoz İlçe Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ediyorum. İyi Parti çatısı altında bir çok kıymetli insan tanıdım. Yeni tecrübeler edindim. Hepsinden dolayı kalben çok mutluyum. Beykoz İyi Parti İlçe Teşkilatı mensupları başta olmak üzere bugüne kadar birlikte siyaset yaptığımız, birlikte yol yürüdüğümüz herkese bir hakkımız geçtiyse helal olsun." ifadelerini kullandı.

Dün akşam saatlerinde Akdemir'in istifasının ardından bu sabah da 2019 seçimlerinde İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı ve Dost Beykoz Yazarı Bilgehan Murat Miniç de partisinden istifa ettiğini duyurdu.

12 Saat arayla Murat Miniç de istifa etti

Yerel siyasetteki fikir uyuşmazlıklarının istifanın temelini oluşturduğu öğrenilirken, Miniç şu açıklamaları yaptı:

"2019 yılında bugünki 20 yıllık iktidara alternatif olur, Türk Milliyetçilerinin, vatanseverlerin bir araya geleceği, demokrasi, hak ve özgürlükler mücadelesinin birlikte verilip tek adam sistemine karşı bir duruş inşa edilen bir merkez olur düşüncesiyle Belediye Başkan Adayı olarak omuz verdiğimiz İyi Parti'den istifa ediyorum. Bu süre zarfında birlikte mücadele verdiğimiz arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hakkımız var ise helal olsun. Ben ve arkadaşlarım Beykoz için, Beykoz'un Çocukları için verdiğimiz mücadeleye devam edeceğiz. Hakkımızda hayırlısı olsun. Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler..."

Haber Merkezi

Beykoz Kaymakamından TFF Tesisleri’ne ziyaret
Önceki Beykoz Kaymakamından TFF Tesisleri’ne ziyaret
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz