Spor

Voleybolcu kızlardan çifte galibiyet!

 Voleybolcu kızlardan çifte galibiyet!
2014.08.23 00:00
| | |
4804

İstanbul Mahalli Voleybol Ligi karşılaşmalarına hazırlanan Beykoz Belediyespor Voleybol Altyapı Takımları hazırlık müsabakasından iki galibiyet çıkardı.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda ilk sahneye Genç İnciler çıktı... Beşiktaş Voleybol Okulu ile oynanan müsabakada baştan sona üstünlüğünü devam ettirmesi bilen Genç İnciler 25-19, 25-13 ve 15-9'luk setlerle karşılaşmadan 3-0'lık galibiyet ile ayrıldı. Günün ikinci karşılaşması Beykoz Belediyespor Yıldız Takımı ile Beşiktaş Spor Okulu Yıldız Takımları arasında oynandı. Bu maçta da üstünlük hep yeşil-mavili ekipte idi. İlk Seti 25-20, İkinci Seti 27-17 ve son seti de 15-11 alan Yıldız İnciler maçtan 3-0'lık net bir galibiyet ile ayrıldı.

Müsabakaların ardından açıklamada bulunan Beykoz Belediyespor Voleybol Altyapı Takımlar Antrenörlerinden Aykut Aydın, sezon öncesi çalışmaları kapsamında ilk kez hazırlık müsabakasına çıktıklarını anımsatarak, "Gerçekten de hem genç hem de yıldız kızlarda alınan galibiyetler takımlarımızı müsabakalarda görmemize, eksik yönlerimizi tespit etmemize yaradı. Gereken notları aldık. Pazar günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonumuzda aynı şekilde TED İstanbul Koleji Genç ve Yıldız Takımları ile iki ayrı müsabakaya çıkacağız. Maçların başlama saati 14.00. Beykozlu Voleybol severleri karşılaşmalarımıza davet ediyoruz." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Voleybol, Altyapı, Aykut Aydın

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"