İtiraz Beykoz Çiğdemspor’a 3 puan getirdi

  • 0
  • 2293
İtiraz Beykoz Çiğdemspor’a 3 puan getirdi

Paşabahçe Stadında oynanan ve 3-3 beraberlikle sonuçlanan Çiğdemspor - Ümraniye İnkılapbir karşılaşması sonrasında Beykoz temsilcisinin yapmış olduğu itiraza olumlu cevap gelince sonuç değişti.

İstanbul 1. Amatör Lig 13. Grubuna dahil 27 Ocak 2024 Günü Paşabahçe Stadında oynanan ve müthiş bir mücadeleye sahne olan karşılaşma 3-2 konuk Ümraniye İnkılapbir’in üstünlüğü ile geçilirken, son saniyelerde kazanılan serbest atış sonunda bulduğu gol sonrası ev sahibi takım müsabakayı beraberliğe taşımıştı.

Maçın ardından Beykoz Temsilcisinde Kulüp Başkanı Uğur Gökdemir, maç esame listesini incelemeye alırken listede genç oyuncu sayısının eksik olduğu gerekçesi ile yapmış olduğu itiraz tertip kurulunda görüşüldü. Kurul yaptığı açıklamada bu hata nedeni ile Ümraniye İnkılapbir takımının maçı 3-0 kaybettiği ve yeni puan tablosunun bu şekilde değişmesi yönünde görüş beyan etmişti.

Taraftar desteğini arttırmalıyız

 

Kararının netleşip açıklanması sonrasında Beykoz Çiğdemspor Kulübü Başkanı Uğur Gökdemir yaptıkları itirazın haklılıklarını kanıtladığını söylerken, "Bu karar sonrasında ilk iki yolundaki iddiamızı daha da güçlendirdik. Hafta sonunda Lider Girne Gençlik ile yapacağımız karşılaşma daha da fazla önem kazandı. Bu durum takımdaki futbolcularımızı da etkiledi müthiş bir moral - motivasyon kazanmış olduk. Mahallemizin takımının haklarını her şartta korumak, kollamak bizim görevimiz. Şimdi taraftarlarımıza daha da fazla iş düşecek kalan maçlarda desteklerini daha da arttırmalılar " şeklinde konuştu.

Spor Servisi

2024 Yerel Seçimleri
Önceki 2024 Yerel Seçimleri
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor