İstanbul Valisi, Beykoz'un çözülemeyecek sorunu yok

  • 0
  • 6537
İstanbul Valisi, Beykoz'un çözülemeyecek sorunu yok
İstanbul Valisi, Beykoz'un çözülemeyecek sorunu yok
İstanbul Valisi, Beykoz'un çözülemeyecek sorunu yok
İstanbul Valisi, Beykoz'un çözülemeyecek sorunu yok
İstanbul Valisi, Beykoz'un çözülemeyecek sorunu yok

İstanbul Valisi Davut Gül, sabah namazının ardından başladığı Beykoz turunda çok sayıda adresi ziyaret etti. İlçenin yetkililerinden bilgi aldı.

İstanbul Valisi Davut Gül, Pazar günü mesaisini Beykoz’a ayırdı. Sabah namazını Beykoz Merkez Serbostani Mustafa Ağa Camisi’nde kıldı, muhtarlarla görüştü, hayvan barınağını ziyaret etti, 15 Temmuz Gazisi ve görevi başındaki polis memurlarını ziyaret etti.

İlk olarak Serbostani Mustafa Ağa Camisi’ne gelen İstanbul Valisi Davut Gül, sabah namazını burada mahalle sakinleriyle birlikte kıldı. Daha sonra cami avlusuna yerleştirilen masalara oturarak vatandaşların taleplerini dinleyerek, bir süre sohbet etti.

Gül, daha sonra Riva Özel İdare Lojmanları, Riva Deresi ile Kılıçlı Mahallesi Eski Askeri Bölgeyi ziyaret etti. İncelemelerde bulunan gül yetkililerden de bilgi aldı. Bu sırada kendisine Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ile Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın eşlik etti.

Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ne gelen Davut Gül, merkez doktorlarıyla görüştü. Gül, bu ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda son 1 yılda belediye tarafından 13 köpeğin tedavi edildiğini ve 3 bin 740’ının da kısırlaştırıldığının altını çizerek, “Temel amacımız, sokak hayvanlarımızı rehabilite ederek bu sorunu çözmek” dedi.

İstanbul Valisi’nin bir sonraki durağı da Beykoz’un Mahalle Muhtarları oldu. Kemankeş Restoran’da mahalle muhtarlatıyla buluşan Gül, “Beykoz’daki çalışmalarından dolayı belediye başkanımıza, kaymakamımıza ve il müdürlerimize çok teşekkür ediyorum. Birlikte el ele verirsek Beykoz’umuzun çözülemeyecek hiçbir sorunu yok.” İfadelerini kullandı.

Gül, muhtarlarını taleplerini de dinledi.

FETÖ’nün darbe girişimi sırasında vurulan 15 Temmuz Gazisi Mustafa Uygun ve ailesini ilçedeki evinde ziyaret etti. Vali Gül, hala tedavisi devam eden Gazi Uygun’a şifa diledi.

Davut Gül’ün bir sonraki durağı Riva ve Paşabahçe Polis Merkezleri oldu. Burada polis memurlarıyla bir araya gelen Vali Gül, daha sonra Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ile Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti. Çeşitli konulara ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

İstanbul Valisi Davut Gül’ün Beykoz’daki son adresleri Tokatköy ve Ortaçeşme oldu.

İlk olarak Tokatköy’de yapımı devam eden Kentsel Dönüşüm Alanı’nı ziyaret eden Gül daha sonra Beykoz Çayırı ve Beykoz Spor Ormanı’nı ziyaret etti.

Gül, incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Haber Merkezi

Beykoz'a yeni kapalı spor salonu geliyor
Önceki Beykoz'a yeni kapalı spor salonu geliyor
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz