Paşabahçe Stadında Pazar günü yerli maç var

  • 0
  • 1911
 Paşabahçe Stadında Pazar günü yerli maç var

İstanbul 1. Amatör Lig 13. Grubunda Pazar günü iki Beykoz temsilcisi karşı karşıya gelecek. Müsabaka öncesinde Ev Sahibi gözüken Çiğdemspor'un Gümüşsuyuspor'un 2 puanı bulunmakta.

Beykoz Çiğdemspor Başkanı Uğur Gökdemir, bu sezon şampiyonluk eklentisi içinde olduklarına vurgu yaparken, "Bazen evdeki hesap çarşıya uymuyor çünkü çarşıda bazı esnaflar kötü düşünceye sahip ve hesabınız yetmemekte!" diye ironi dolu bir cümle sarf ederken, geçen hafta sonunda deplasmanda oynadıkları Pendik Kaynarca maçına atıfta bulundu.

Maçın kaybetmelerinde karşılaşmanın hakeminin payı olduğu iddiasını yineleyen Başkan Gökdemir, "Ne yaparsanız yapın edin, önünüze bir hedef koyun ancak kötü yönetim gösteren bir hakem gelip bütün enerjinizi alıp götürmekte. Biz bunu Pendik Kaynarca maçında acı biçimde yaşadık. 1 Haftadır bunun etkisinden çıkamadık. Pazar günü ise ilçemiz takımlarından Gümüşsuyuspor ile önemli bir maça çıkacağız. Rakibimizin galibiyet hasreti devam ediyor, kazanmak isteyecektir, ancak biz de hedefi olan bir takımız ve mutlak 3 puan beklentisi içinde maça çıkacağız. Maçta dostane güzel bir havanın olmasını bekliyorum" şeklinde konuştu.

Çiğdemspor - Gümüşsuyuspor müsabakası 19 Kasım Pazar Günü Paşabahçe Stadında Saat 14.00'de başlayacak.

Spor Servisi

Beykoz'a yarım günde m²'ye 40 kilogram yağış düştü
Önceki Beykoz'a yarım günde m²'ye 40 kilogram yağış düştü
Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Sonraki Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi