Son Dakika

"Özel Proje yalanını yırtıp çöpe atacağım"

  • 0
  • 6488
"Özel Proje yalanını yırtıp çöpe atacağım"
"Özel Proje yalanını yırtıp çöpe atacağım"
"Özel Proje yalanını yırtıp çöpe atacağım"
"Özel Proje yalanını yırtıp çöpe atacağım"

Tokaköy’de, Beykoz Tokatlılar Derneği’ni ziyaret eden CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz hazırlamış olduğu Meclis üyesi listesine gelen tepkileri, bizim meclis üyesi aday kadromuzu duyanlar bize diyorlar ki, ‘siz meclis üyesi kadrosu kurm

Tokatköy Mahallesi’nde bulunan Tokatlılar Derneği’nde düzenlenen Keşkek Günü’ne katılanCHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte dolaşmaya başladı. 

Konuşmasında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i eleştiren Hızır Yılmaz, “bugün bizi yöneten yerel iktidar halkın sorunlarından ve çözümlerinden uzak kalmıştır. Beykoz’da Belediye anlayışı ‘ben yaptım oldu, kabul edersen et, etmezsen istediğin yere git’ zihniyeti içerisindedir” şeklinde konuştu. 

“Ben inanıyorum ki, 30 Mart’ta bu zihniyeti taşıyan Yücel Çelikbilek’e sandıkta cevabı önce Tokatköylüler verecektir.” diyen Hızır Yılmaz, altı ay önce Yücel Çelikbilek’in Tokatköy’e geldiğini ve bir vatandaşın kendisine, ‘bizi yok sayıyorsunuz,  bunun hesabını seçimlerde sorarız’ dediğini kaydetti. 

Bunun üzerine Çelikbilek’in, ‘ben bir daha aday olmayacağım… Olursam oy vermeyin’ dediğini iddia ederek, “o gün geldi” dedi. 

Türkiye’nin en güzel yeri Beykoz 

Türkiye’nin en güzel yeri olan Beykoz’un 2011 yılında nüfusu 270 bindi… Bugünün nüfusu ise 248 bin 5 yüz… Bir dizide veya TV de Beykoz’u görenlerin, ‘Allah’ım bana Beykoz’da yaşamayı nasip et’ diyor” ifadelerini kullanan Hızır Yılmaz, “peki, Beykozlu neden Beykoz’u terk ediyor” diye sordu. 

Yılmaz şöyle devam etti: Yıllardır Beykoz’un mülkiyet sorunu çözülmedi… Bu bilerek yapıldı. Çünkü istediler ki, Beykozlu Beykoz’u terk etsin. Birileri de gelsin ucuz paralarla buraya sahip olsun. Bizim Belediye Başkanımıza trafik sorunu sorulduğu zaman, yanıtı çok kolay... ‘Beş yıl önce bu kadar araba yoktu.’ Cami imamlarımız ve müezzinlerimiz sabah ezan okumaya giderken, ‘sokak köpeklerinden bıkıyoruz’ dediklerinde cevabı yine aynı… ‘Bırak sen o işleri, 10 yıldır hangi köpek hangi vatandaşı ısırdı, ölen var mı?’ deyip işi kolaylıkla kapatıyor. 

Yıllardır bize tek dedikleri ‘biz Müslüman’ız biz çalmayız’  bize de ‘bunlar solcudur, bunlar Müslüman değil’ siz Allah’tan daha mı iyi biliyorsunuz? İki oy alacağım diye rakiplerini dinsiz ilan ediyorlar. 

Özel Proje yalanını çöpe atacağım… 

Karadenizli hemşerilerinin kendisine, başbakanı çok sevdiklerini ve onu eleştirmesini istemediklerini söyleyen Hızır Yılmaz, “Bu Başbakan var ya Beykozlu için bir 2B yasası çıkarttı… Biz Özle Proje yalanı ortaya koydu… ne olduğu belli değil… beykoz’un evlerinde, kahvelerinde sokaklarında, hatta camilerinde Başbakan günde binlerce beddua alıyor… Ben o Özel Proje yalanını yırtıp çöpe atacağım, Başbakanı da bedduadan kurtaracağım” dedi. 

Haber Merkezi

Ne Genel Başkan kaldı, ne de İl Başkanı
Önceki Ne Genel Başkan kaldı, ne de İl Başkanı
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz