İl Sağlık Müdüründen Beykoz'a bir takım ziyaretler

  • 0
  • 9245
İl Sağlık Müdüründen Beykoz'a bir takım ziyaretler
İl Sağlık Müdüründen Beykoz'a bir takım ziyaretler
İl Sağlık Müdüründen Beykoz'a bir takım ziyaretler
İl Sağlık Müdüründen Beykoz'a bir takım ziyaretler

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Beykoz Devlet Hastanesi'ni ve bir Aile Hekimliğini ve Diş Hastanesini ziyaret etti.

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Beykoz'daki ilk durağında Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Süleyman Erdoğdu'yu ziyaret etti.

Hastanedeki bazı birimleri de ziyaret eden Memişoğlu, yaşanan aksamaların sebeplerine ilişkin yetkililerle fikir alışverişinde de bulundu.

Ziyarete ilişkin İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "İstanbul İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu'yu ziyaret ederek, hastane işleyişi hakkında ve ihtiyaçlar konusunda istişarede bulundu." ifadelerine yer verildi.

Memişoğlu, bir sonraki durağında ise Kavacık'taki Zekiye - Ş. Sabri Özel Aile Sağlığı Merkezi'ni ziyaret etti.

Burada doktorlarla bir araya gelen Kemal Memişoğlu, aile sağlığı merkezlerinin sağlık sunumlarında birinci sırada geldiğini ifade etti.

Doktorlarla bir süre sohbet eden Memişoğlu'nun buradaki ziyaretine ilişkin İl Sağlık Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"İstanbul İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Beykoz Zekiye Ş. Sabri Özel Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret ederek, Aile Hekimleri ile sağlık hizmetlerinin sunumunda önceliğimiz olan, birinci basamak ve koruyucu sağlık hizmetleri hakkında istişarelerde bulundu."

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, daha sonra Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine de bir ziyarette bulundu.

Burada Başhekim Dt. Ömer Besim Olcay ile bir araya gelen Memişoğlu, diş hekimlerine çalışmalarında başarılar diledi.

Buradaki ziyarete ilişkin, "İstanbul İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Ömer Besim Olcay'ı ziyaret ederek, merkezin işleyişi hakkında ve ihtiyaçlar konusunda istişarede bulundu." açıklaması yapıldı.

Haber Merkezi

Ramazan günlüğüm
Önceki Ramazan günlüğüm
Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Sonraki Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz