İktidar Beykoz'da 27 Kasım virajını döndü

  • 0
  • 7665
İktidar Beykoz'da 27 Kasım virajını döndü
İktidar Beykoz'da 27 Kasım virajını döndü
İktidar Beykoz'da 27 Kasım virajını döndü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla 27 Kasım'da düzenlenecek teşkilat buluşması için Beykoz'da son hazırlıklar kontrol edildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği ve 27 Kasım'da NEF Stadyumu'nda düzenlenecek teşkilat buluşması öncesi Beykoz'da son viraj dönüldü.

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı program öncesi AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, beraberinde İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek ve Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan ile birlikte Beykoz teşkilatını ziyaret etti.

Yaklaşık 1 saat süren ziyarette İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

-"2023 yolunda biriz"

Ziyarete ilişkin AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe yaptığı açıklamada, "Geçmişin birikimini, yarının umuduyla harmanlayan teşkilatımız, Türkiye Yüzyılı'nı da milletimizle beraber inşa edecektir. AK kadrolarımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan alacağı talimatla 2023'ün şanlı yürüyüşüne başlayacaktır. 2023 yolunda biriz." ifadelerini kullandı.

-"Kabaktepe ile kavlimizi yineledik"

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise, "İstanbul bugünden hazır! Beykoz tamam inşallah. Beykoz teşkilatı olarak 27 Kasım Pazar günü, "Birlik, İrade ve Zafer" demeye günler kala İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ile kavlimizi yineledik." açıklamasında bulundu.

-Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da seçim startını verecek

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca NEF Stadyumu'nda düzenlenen teşkilat buluşması 27 Kasım 2022 Pazar günü saat 15.00'te başlayacak.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın burada yapacağı konuşmayla İstanbul teşkilatına yeni talimatlar vereceği ve 2023 seçimlerinin startını buradan vereceği ifade ediliyor.

Haber Merkezi

Beykoz'da elektrik kesintileri (25-26 Kasım 2022)
Önceki Beykoz'da elektrik kesintileri (25-26 Kasım 2022)
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz