İki kardeş Beykoz’da aynı takımda ter döküyor

  • 0
  • 4785
İki kardeş Beykoz’da aynı takımda ter döküyor
İki kardeş Beykoz’da aynı takımda ter döküyor
İki kardeş Beykoz’da aynı takımda ter döküyor

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grupta ilk iki için iddialı takımlar arasında yer alan Ortaçeşmespor için iki futbolcu kardeş aynı anda ter döküyor.

Sezon başında takıma dâhil olan kardeş Recep Tayyip Gökteke ve ikinci transfer dönemi kadroya katılan abisi Sami Gökteke, takımlarının TFF Bölgesel Amatör Lig hedefine katkıda bulunmak için el ele vererek, yoğun çaba sarf ediyor.

Sezon başında Süper Amatör Liginin Sarıyer temsilcilerinden olan İstinyespor'dan transfer edilen Recep Tayyip Göktepe takıma yaptığı katkı ile Ortaçeşmespor tribünlerinden tam not almıştı.

1999 Doğumlu olan Recep Tayyip Gökteke, futbola Ferahevler takımında çıkan lisansı ile başlamıştı. Ardından sırası ile Çayırbaşıspor, Ferahevlerspor, Okmeydanı Fetihspor, Yukatel Kayserispor, İstinyespor, Pınarspor, İstinyespor takımlarında oynadıktan sonra Sarıyer Bölgesinden Boğaziçi'nin karşı yakasına geçip Ortaçeşmespor ile anlaşmıştı.

Kariyerinde 85 profesyonel müsabaka bulunan ağabey Sami Gökteke ise Sarıyer altyapısında parlamaya başladığı futbolculuk hayatında sırası ile Kasımpaşaspor U12, Sarıyer, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor, 1920 Maraşspor, Tavşanlı Linyitspor, Diyarbekirspor, Sarıyer, Tepecikspor, Ankara Demirspor, Kepez Belediyespor ve son olarak da 1966 Edremitspor takımlarında görev yapmıştı.

Sami Gökteke hafta sonunda Ortaçeşmespor takımında ilk kez forma giyerken, tecrübesini sahaya yansıtması dikkatleri çekti.

Gökteke kardeşler aynı takımda buluşmaktan mutlu olduklarını ifade ederlerken, Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin'de kardeş futbolcuların şampiyonluk beklentisine katkıda bulunacaklarına inandığını kaydetti.

Spor Servisi

Beykoz'da elektrik kesintileri (17-18-19 Ocak 2023)
Önceki Beykoz'da elektrik kesintileri (17-18-19 Ocak 2023)
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024