İki Beykoz takımı kendi evlerinde mücadeleye çıkacak

  • 0
  • 3933
İki Beykoz takımı kendi evlerinde mücadeleye çıkacak

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubundaki iki Beykoz ilçe temsilcisinin yapacakları maç öncesinde açıklamada bulunan Ortaçeşmespor Sportif Direktörü Salih Sargın, "Güzel bir maç yaşanmasını bekliyoruz" diye konuştu.

Grupta çıkmış olduğu 4 maçtan puan alamayan Ortaçeşmespor ile bir maçı eksik olan ve 3 maçta 2 mağlubiyet ve 1 beraberlik alan Beykoz İshaklıspor (Çubukluspor) Pazar günü Paşabahçe Stadında sonucu merak edilen bir maç yaşayacak.

İlk dört yolunda umutlarına nokta koyan Ortaçeşmespor'da Sportif Direktör Salih Sargın bu sezon beklentilerini yüksek tuttuklarını ancak hedeflenen noktaya gelemediklerine vurgu yaparken, "Bu andan sonra kalan maçlarımızı oynayıp, gelecek sezonun planlamasını yapmak istiyoruz. Tabii ki başta Kulüp Başkanımız Mazlum Çoktin olmaz üzere büyük bir üzüntü yaşadık. Pazar günü Klasman Grubundaki ilk ve tek Beykoz'daki maça çıkacağız. Maçı izlemeye geleceklere için diyeceğimiz o ki bizim gibi beklentilerine karşılık bulamayan Beykoz İshaklıspor ile stressiz güzel bir maç gelenleri bekliyor olacaktır." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Spor Yönetimi Muammer Sancaklı ile anlaştı
Önceki Beykoz Spor Yönetimi Muammer Sancaklı ile anlaştı
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi