Makaleler

'Kelle İbrahim Turnuvası Başlıyor'

2014.07.28 00:00
| | |
7315

Tam anlamı ile ilkbahar yaz dönemini yaşamaya başlayan Beykoz’da haliyle trafik akışında da yoğunluk gözlenmekte.
Özellikle Kanlıca, Beykoz Belediyesi önü, Paşabahçe ve Beykoz Meydanı gibi çıkış noktasında trafikte kilitlenmeler başladı bile yani her zaman olduğu gibi Beykoz’un güzelliklerini yeşil doğa örtüsünü ve diğer mekânlarını bu ilçe halkından çok dışarıdan gelenler fark etmeye devam ediyor.
 
Biz işi sportif bölümüne bakacak olursak resmi spor müsabakalarında da sezon sonlarının gelmekte olduğunun farkındayız. Özellikle yakından takip ettiğimiz futbol müsabakalarında kala, kala 1-2 kategoride karşılaşmalar devam etmekte. Ben son haftalarda hem kendi iş yoğunluğum hem de sol gözümde oluşan problem nedeni ile maçlara bir süre uzak kaldım, bu süre zarfında üzücü birde haber aldık, Göllü Köyü Spor Kulübü Başkanı değerli dostumuz Ahmet Özdeniz’e babası Şevket Özdemir’in vefatı dolayısıyla bir kez deha baş sağlığı dileklerimi iletiyorum.
 
Geride kalan haftalarda iki spor kulübümüzde kongreler yapıldı. Soğukspor Başkanlığına yeniden seçilen Hasan Avcı ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum. Yine İlçemizin güzide kulüplerinden Çubuklu Spor’da Coşkun Tosun yönetiminde yeni bir dönem daha başladı, onları da kutlayıp başarılar diliyorum.
 
Mayıs ayının ilk hafta sonunda Beykoz Belediyesi tarafından yapılacak olan Halk Koşusu'na ilişkin duyuruları görmekteyiz. Geçen seneki koşu yoğun bir ilgi çekmişti, bende koşu güzergâhının Beykoz Merkez-Beykoz Belediyesi önü arasındaki bölümünde hem haber amaçlı fotoğrafları çekerken hem de koşmuştum. Bu sene işin yarışma boyutuna ciddi olarak katılmayı düşünürken yaşadığım göz problemi buna engel oldu.
 
Beykoz Kulüpler Birliği tarafından Gümüşsuyu Futbol Sahası’nda düzenlenecek olan “Kelle İbrahim Veteranlar Futbol Turnuvası” ile ilgili çalışmalar başladı. Ben fazlaca takip edemedim, yeni kuralları şuan için öğrenemedim. İnşallah en kısa zamanda turnuvaya ilişkin geniş bir haberimizi yayınlayacağız. Adından da anlaşılacağı gibi Veteranlar yani Aktif Sporculuk Yaşantısını sona erdirmiş, belli bir yaş sınırını açmış sporcuların katılacağı bu turnuvanın çok heyecanlı maçlara sahip olmasını bekliyorum.
 
Son olarak yaşadığım göz rahatsızlığı nedeni ile bizzat arayan, mesajlarını ileten dostlarıma teşekkürlerimi sunmak isterim, İnşallah daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarımız kaldığımız yerden devam edecek.

Anahtar Kelimeler: Talip Ercan, Beykoz, Dost Beykoz

reklam
Diğer Yazıları

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"