İş insanı Aysel Yılmaz Beykozsporlu oldu

  • 0
  • 5553
 İş insanı Aysel Yılmaz Beykozsporlu oldu
 İş insanı Aysel Yılmaz Beykozsporlu oldu

Beykoz Acarkent’te ikamet eden iş insanı Aysel Yılmaz Beykoz Spor Kulübü üyesi oldu.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan kongrede Beykoz Spor Kulübü Yönetiminde görev alacağı düşünülen iş insanı Aysel Yılmaz kulüp üyesi oldu.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu'yu ziyaret ettikten sonra üyelik işlemini gerçekleştiren Aysel Yılmaz, kendisine yapılan teklifi de kabul etti.   

Spor ve futbolla ilgili bir kişi olduğu bilgisini aktaran Aysel Yılmaz aynı zamanda Fenerbahçe Kulübünde de Kongre Üyesi olduğunu kaydetti.

Futbol ile ilgili olunca Beykoz Spor Kulübü hakkında bilgi edinme ihtiyacı hissettiğini, 113 yıllık bir mazisi olan kulüple karşılaşınca şaşırdığını söyleyen Bayan Yılmaz, “Beykoz Stadını gezdim ve Başkan Zeki Aksu'dan kulüp tarihi ile bilgiler aldım. Açıkçası çok ilgimi çekti. Başkanın Kulübe üyelik teklifini kabul ettim, yasal süreci tamamladık.” diye konuştu

Zeki Aksu’nun kendisine önümüzdeki günlerde genel kurul yapacaklarını ve yeni oluşturacakları yönetimde kendisinin de olmasının istediğini ifade eden Aysel Yılmaz, "kısa bir düşünme anı sonrası kabul ettim. Farklı sektörlerde yatırımları, işyerleri olan biri olarak bir spor kulübü yönetiminde yer almak bana çok farklı geldi." dedi.

Aysel Yılmaz şöyle devam etti: Buraya gelip Başkan ile tanıştıktan sonra bizim de bir katkımız olsun istedik... Ümit ediyorum ki burada belli bir tecrübe, deneyim kazandıktan sonra Beykoz Spor Kulübüne gerek Acarkent'teki dostlarımızdan, komşularımızdan gerekse de sosyal hayatımızdaki çevremizden yeni üyeler de bulacağız. Dediğim gibi benim için de çok farklı bir deneyim olacak. Bütün enerjimizi buraya vermek, destek olmak istiyoruz. Gerek kulübümüzü gerekse de başkanımızı rahatlatmamız lazım."

Dsot Beykoz Spor Servisi / Talip Ercan

Beykoz'un efsanesi için lokma dağıtıldı
Önceki Beykoz'un efsanesi için lokma dağıtıldı
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)