Son Dakika

"Hızır Yılmaz’ın iddiaları gülünçtür"

  • 0
  • 6170
"Hızır Yılmaz’ın iddiaları gülünçtür"

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz’ın Tokatköy’de yapmış olduğu bir konuşmada hakkında ortaya attığı iddialara cevap verdi.

Hızır Yılmaz, Adem Sefer’in Soğuksu’dakievinin tapusunu Milli Emlak’tan aldığını iddia ederek, kendileri Milli Emlak’tan alıyor, fakat vatandaşı Özel Proje alanlarına yönlendirerek,kandırmaya çalıştıklarını söylemişti.

Açıklamasında; “CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz Tokatköy’de yapmış olduğu bir konuşmada şahsımla ilgi bir iddia da bulunarak, üzerinde evimin de bulunduğu arazimi Özel Proje uygulamasına güvenmeyip, Milli Emlak’tan satın aldığımı ifade etmiştir” ifadelerine yer veren Sefer şunları söyledi:

Her hangi bir satın alma söz konusu değildir

Hızır Yılmaz’ın söz ettiği arazi, kardeşim ve şahsıma ait olmak üzere toplamda 700 m²’dir. Bunun 500 m²’si 2B, diğer 200 metre karesi ise hazine arazisidir.

Kardeşimle ortak olduğum bu arazinin henüz Beykoz Belediyesi’ne devri gerçekleşmemiştir. Bu nedenledir ki her hangi bir satın alma da söz konusu değildir.

Bu zaten hukuken de imkânsızdır.

Ana Muhalefet Belediye Başkan Adayı’nın iddia ve ima ettiği gibi 2B arazimiBeykoz Belediyesi’nden devralmak yerine Milli Emlak’tan aldığım iddiası gülünçtür

Hızır Yılmaz’ın Özel Proje uygulamasına vatandaşlarımızın duymuş olduğu güveni itibarsızlaştırmak adına böyle bir ifade de bulunması siyasi ve toplumsal ahlak adına kabul edilebilir bir şey olmadığı gibi, tamamen gerçekleri saptırma amacı taşıyan akıl dışı bir girişimdir.

Hızır Yılmaz’ın diğer pek çok iddiası gibi, bu iddiası da asılsız çıkmış ve bir kez daha söylediği sözün altında kalarak, siyasi yozlaşmasını sürdürmüştür.

İddia konusu arazimizin Milli Emlak’tan Beykoz Belediyesi’ne devrinin gerçeklemesini,  benzer durumdaki diğer vatandaşlarımız gibi bizde aile olarak heyecanla beklemekteyiz…

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

"Özel Proje yalanını yırtıp çöpe atacağım"
Önceki "Özel Proje yalanını yırtıp çöpe atacağım"
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz