İHH Beykoz Yönetiminden siyasi parti ziyaretleri

  • 0
  • 5363
İHH Beykoz Yönetiminden siyasi parti ziyaretleri
İHH Beykoz Yönetiminden siyasi parti ziyaretleri
İHH Beykoz Yönetiminden siyasi parti ziyaretleri

İHH Beykoz İlçe Yönetimi kısa süre önce yapılan kongrelerle ilçe başkanı seçilen isimleri ziyaret etti.

İlk ziyaretini 20 Ağustos 2023 günü yapılan kongrede CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na seçilen Mahir Taştan’a yapan İHH ekibine Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer öncülük etti.

İHH’nin yardım çalışmalarının konuşulduğu ziyarette, CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan’da kongre sürecinde yapmış oldukları çalışmalardan söz etti. 2023 Yerel Seçimleri için Beykoz’da farklı bir perspektif ortaya koymayı planladıklarını söyleyen Taştan, seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesini diledi.

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer’de, seçimlerin Türkiye ve Beykoz için hayırlı olmasını arzu ettiklerini ifade ederek, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan’a tebriklerini iletti. Tuncer, başarılar dilediği Başkan Taştan’a üzerinde isminin yazılı olduğu bir kalem hediye etti.

Mahir Taştan ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, konuklarına teşekkürlerini bildirdi.

Günün ikinci ziyaretini MHP Beykoz İlçe Başkanlığına yapan İHH ekibi burada İlçe Başkanı Emre Çömlekçi tarafından karşılandı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı iyi niyetler dile getirildi. İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi’ye de üzerinde isminin yazılı olduğu bir kalem hediye etti.

Ekrem Tuncer, “yeni seçilen İlçe Başkanı Emre Çömlekçi’yi tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi     

Beykoz Elmalıspor’da Sabri Çiçek dönemi başladı
Önceki Beykoz Elmalıspor’da Sabri Çiçek dönemi başladı
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz