İHH Beykoz Temsilciliğinden yeni kampanya, Komşundan haberin var mı?

  • 0
  • 4573
İHH Beykoz Temsilciliğinden yeni kampanya, Komşundan haberin var mı?
İHH Beykoz Temsilciliğinden yeni kampanya, Komşundan haberin var mı?

İHH Beykoz Temsilciliği; Beykozlu ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için başlatmış olduğu yardım seferberliğini “KOMŞUNDAN HABERİN VAR MI?” Temasıyla genişletme kararı aldı.

İhtiyaç sahibi 100 aileye geçtiğimiz Ramazan Ayından itibaren 1.000 ₺ nakdi yardım yapan İHH, Komşundan Haberin var mı? Kampanyasıyla Beykoz’un 45 mahallesinde 1000 aileye ulaşmayı hedefliyor.

Önümüzdeki günlerde Beykoz’daki 45 mahalledeki temsilcileriyle toplantı yaparak yardım seferberliğini başlatacaklarını ifade eden İHH Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer,  ‘Tüm hayırsever vatandaşlarımızın bu çalışmaya katkı sunmasını arzu ediyoruz. Peygamber Efendimiz; ‘Komşusu açken, tok yatan bizden değildir.’ buyurmuştur.

Bizde Beykoz’da hiçbir komşumuzun aç yatmasını ve soğukta kalmasını istemiyoruz. Bu amaçla mücadele ediyoruz. Beykoz’da aç yatan mı var? diyenler oluyor. Maalesef var. Üzülerek ifade ediyorum: her gün olanlarca mesaj alıyoruz; çocuklarına bez alamayanlar, mama alamayanlar var. Geçen kış doğalgazları kesildiği için evlerine soba kurduğumuz aileler var. Bu kışta yine böyle talepler gelmeye başladı. Yine soba kuracağız, kömür dağıtacağız. Bu sebeple bu kampanyaya tüm halkımızdan destek talep ediyoruz.” dedi.

Haber Merkezi

Yılın Rektörü Ödülü Beykoz’a
Önceki Yılın Rektörü Ödülü Beykoz’a
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz