İHH Beykoz Temsilciliği’ne siyasi parti ziyaretleri

  • 0
  • 5661
İHH Beykoz Temsilciliği’ne siyasi parti ziyaretleri
İHH Beykoz Temsilciliği’ne siyasi parti ziyaretleri
İHH Beykoz Temsilciliği’ne siyasi parti ziyaretleri
İHH Beykoz Temsilciliği’ne siyasi parti ziyaretleri

Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yaşanan deprem felaketinde olağanüstü bir yardım kampanyası yürüten İHH’nin Beykoz İlçe Temsilciliği siyasi partiler tarafından ziyaret edildi.

Deva Partisi ve Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkan ve yönetimlerinin ziyaret ettiği İHH’da deprem gündemli değerlendirmelerde bulunuldu.

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer’in bölgede yapılan çalışmalar ve yürütülen yardım kampanyaları ile ilgili bilgi verdiği Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Avukat Hikmet Baki, İHH’nin çok önemli bir görev üstlendiğini kaydetti.

Bölgede kurulacak olan konteyner kent ile ilgili de Başkan Baki’ye bilgi veren Ekrem Tuncer, depreme yönelik Beykoz’da yürütülen yardım çalışmalarını anlattı. Bütün siyasi partilerin sürece ciddi katkıları olduğuna değinen Ekrem Tuncer, Beykoz Temsilciliği olarak her biri 28 metrekareden oluşan 100 adetlik bir konteyner kent kurma çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hikmet Baki ise bölgede yürütülen çalışmalara ilişkin kendilerine ne görev düşerse yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Yeniden Refah Partisi ziyareti

İHH’ya günün bir diğer ziyareti ise Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığınca yapıldı. İlçe Başkanı Mikail Akyıldız, bölgeye yapmış olduğu ziyarette edindiği izlenimlerini aktardığı ziyarette, Yeniden Refah Partisi olarak da, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Konteyner Kenti kurma çalışmalarının başladığını söyledi.

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer’de, deprem bölgesine yapılan en ufak bir katkının bile çok kıymetli olduğunu ifade ederek, ziyaretleri nedeniyle her iki partinin ilçe başkanlarına teşekkür etti.

Haber Merkezi

Beykoz tüm imkanlarıyla Hatay'da olmayı sürdürecek
Önceki Beykoz tüm imkanlarıyla Hatay'da olmayı sürdürecek
Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz