İHH Beykoz Kadın Kollarından yetim çocuklar için bayram hamlesi

  • 23.04.2022 23:06
  • Güncelleme: 23.04.2022 23:19
  • Okunma: 2503 kez
  • Yorum: 0
İHH Beykoz Kadın Kolları yapılanması, yaklaşan bayram öncesi 70 yetim çocuğu sevindirdi.
İHH Beykoz Kadın Kollarından yetim çocuklar için bayram hamlesi

İHH Beykoz Kadın Kolları yöneticileri günü birlikte geçirdikleri çocukların bir kısmıyla beraber daha sonra Kavacık’taki vakıf merkezinde iftar yaptı.

Beykoz Dünya Yetimler Günü kapsamında, Beykoz’da 70 yetim çocuğu tepeden tırnağa giydiren İHH Beykoz Kadın Kolları yöneticileri, önce çocuklarla beraber oyun oynadı… Top oynayarak, ip atlayan çocuklar daha sonra alışverişe çıktı.

Çocuklara ikram poşeti ve eğlenceli keklerde hazırlayan İHH’li kadınlar, İki gönüllü psikolog eşliğinde çocuklarla çeşitli etkinlikler yaparak vakit geçirdi. Çocukların aileleri ise İHH’nın gönüllü kadınlaraına teşekkür ederek, mutluluklarını dile getirdi.

Öte yanda, İHH Beykoz Kadın Kolları her bayram öncesinde yapmış olduğu yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklara bayram kıyafeti çalışmasını bu yıl 70 çocuk için yaptı.

Bayram kıyafeti çalışmasını Beykozlu hayırseverlerin katkıları ile gerçekleştirdiklerini ifade eden İHH Beykoz Kadın Kolları Başkanı Selma Sadıkoğlu, bütün hayırsever vatandaşlara yetim çocuklar adına teşekkür ettiklerini ve onlar için dualarını eksik etmediklerini söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İHH, Beykoz, Kadın Kolları, Yetim Çocuk, Bayram