İHH Beykoz Gençliğinde bayrak değişimi

  • 0
  • 3739
İHH Beykoz Gençliğinde bayrak değişimi
İHH Beykoz Gençliğinde bayrak değişimi

İHH Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Arif Öksüz görevi Muhammed Mert Sarıosmanoğlu’na devretti.

Devir teslim toplantısına İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Burak Özyılmaz ve Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer’de katıldı.

Ekrem Tuncer burada yapmış olduğu açıklamada, eski gençlik kolları başkanı Arif Öksüz’e teşekkür etti. “Bundan sonra Arif kardeşimizi ilçe yönetiminde görevlendireceğiz. Kendisi çok gayretli ve özverili bir gençlik başkanlığı yaptı. Yeni görev alacak olan Mert kardeşimiz de ismi gibi civanmerttir. Kendisini çocukluk yıllarından itibaren tanırım. İyi bir aile terbiyesiyle yetişmiş, kendisini eğitim hayatında, sosyal projelerde ve vakıf çalışmalarında geliştirmiş, dava şuuru olan dertli bir genç kardeşimizdir.” dedi.Programa katılan İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Özyılmaz’da yaptığı açıklamada, kendisinin öncesinde Beykoz Gençlik Kolları başkanlığı yaptığına atıfta bulunarak, “Biz bayrağı Erdem Soylu abimizden almış, Arif kardeşimize teslim etmiştik. Şimdi de Arif kardeşimiz, bayrağı Mert kardeşimize teslim ediyor. Bu keyifli bir hizmet yarışı. Ne kadar fazla hizmet edersek o kadar keyif alıyorsunuz. Beykoz hep örnek çalışmalarla önde olmuş bir ilçedir. Bundan sonrada böyle devam edeceğinden şüphemiz yok.” ifadelerine yer verdi.

Arif Öksüz den Beykoz Genç İHH Başkanlığı görevini devralan Muhammed Mert Sarıosmanoğlu, selamlama konuşmalarının ardından il ve ilçe yönetimine teşekkürlerini iletti.

“Rabbime hamdolsun bizi böyle güzel bir çalışmanın içinde memur eyledi. İnşaAllah teşkilatımız ile Beykoz’daki gençlere bilim sanat ve teknoloji anlamında mihmandarlık yapacağız. Gençlerimize umutsuzluk aşılayanların aksine biz gençlerimize ufuk açacağız.  Allah bizleri muvaffak ve muzaffer eylesin '' dedi.

İHH İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Burak Özyılmaz ve İHH Beykoz şube Başkanı Ekrem Tuncer, görevini devreden Arif Öksüz’e hizmetleri nedeniyle birer plaket verdiler.

Muhammed Mert Sarıosmanoğlu kimdir?

1998 yılında Beykoz’da doğdu. Aslen Ordu ili Mesudiyeli ilçe nüfusuna kayıtlı olan İHH Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Sarısmanoğlu, lisans eğitiminim makine mühendisi olarak yaptı. İngilizce ve Almanca bilen Sarı osmanoğlu, daha önce AGD ve HÜDAYİ Vakfı gençlik çalışmalarında görev aldı.

Haber Merkezi

Beykoz Belediyesi 45 temizlik görevlisi işe alacak
Önceki Beykoz Belediyesi 45 temizlik görevlisi işe alacak
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul