İHH Beykoz’dan nezaket ziyaretleri

  • 0
  • 5023
İHH Beykoz’dan nezaket ziyaretleri

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer beraberindekilerle bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdi.

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi, TOFD Beykoz Şubesi, Yeniden Refah Partisi ve Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlıklarına ziyaretler yapan İHH Heyeti, Beykoz’da yürüttükleri çalışmalar ve geçtiğimiz günlerde yapılan “İnsanlığın Onur Sınavı Gazze” isimli gecenin sonuçlarına ilişkin bilgi verdi.

TOFD’ye yapılan ziyarette, Şube Başkanı Saniye Efe Beykoz’daki engelli vatandaşlar için, gündüz bakım evi kurulması konusunda gerekli alt yapının oluşturulması gerektiğini ifade etti. Engelli vatandaşların önemli bir ihtiyacı olduğuna değinen Efe, İHH heyetinden bu konuda öncülük etmesini istedi.

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer ise bu konuda İHH olarak gerekli alt yapı çalışmalarını yapacaklarını dile getirdi.

Ensar Vakfı’na yapılan ziyarette ise Şube Başkanı Bilal Habeş Açılan ile gençlere dönük projeler üzerine istişareler yapılırken, her iki kurumun birlikte yürütebileceği sosyal çalışmalara yönelik değerlendirmelerde bulunuldu.

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, ziyaret ettiği Saadet Partisi’nde 8. Olağan Kongrede İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Yaşar Ahmet Akkuzu’yu tebrik etti. Karşılıklı sohbet eşliğinde devam eden ziyarette, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Yaşar Ahmet Akkuzu, İHH yöneticilerine Kudüs temalı görsellerden oluşan hediyeler verdi.

Yeniden Refah Partisi’ne yapılan ziyarette, İlçe Başkanlığına yeni atanan İlkay Yücel tebrik edildi. YRP Beykoz İlçe Başkanı İlkay Yücel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, İHH Beykoz Temsilciliğinin 28 Kasım’da düzenlemiş olduğu Gazze gecesinin çok yoğun bir katılımla gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyet dile getirdi.

Başkan Yücel, ziyarette Ekrem Tuncer’e Milli Görüş'ün merhum Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ‘Davam’ isimli kitabını hediye etti.

Haber Merkezi

Değer-len – (DİRİ)-YORUM
Önceki Değer-len – (DİRİ)-YORUM
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi