​Çelikbilek, sertifika dağıttı

  • Güncelleme: 20.05.2016 12:24
  • Okunma: 9363 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi ve İftah İslami İlimler Akademisi tarafından düzenlenen “İrade Eğitimi” derslerine katılan Beykozlu Hanımlar sertifikalarını aldılar.
​Çelikbilek, sertifika dağıttı

 

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde 2015-2016 eğitim yılı döneminde Salı günleri ücretsiz olarak gerçekleştirilen derslere, Kasım 2015 tarihinden itibaren düzenli olarak katılan yaklaşık 100 Hanım sertifika almaya hak kazandı.

Programa Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, eşi ve HAKEDER Dernek Başkanı Ayşe Çelikbilek öğrenciler ve ilçe sakinleri katıldı.
 

Başkan Çelikbilek “Hepinizi tebrik ediyorum”

Başarılı kursiyerlere belgelerini takdim eden Başkan Çelikbilek: “Sizler eğitim almakla kalmayacaksınız, etrafınızdaki akraba, arkadaşlarınıza ve komşularınıza öğrendiklerinizi aktaracaksınız. Bu güzel eğitimleri alan kişilerin, hayata bakış açısı farklı oluyor. Emekleriniz zayi olmasın, gayretleriniz artsın, muvaffak olun.  Allah böyle güzel günleri tekrar nasip etsin. Hepinizi tebrik ediyorum” dedi ve İftah Akademi Yönetim kurulu Başkanı ve Eğitimci Büşra Taşcıoğulları’na eğitime verdiği destek ve gayretinden dolayı teşekkür ederek plaket ve çiçek takdim etti.

İrade Eğitimi derslerinde Eğitimci Büşra Taşcıoğulları tarafından katılımcılara “Bilmedikleriniz ve Bildiğinizi Zannettikleriniz ile Seyrin İncelikleri” başlığı altında, akıl, kalp, nefis, ruh ve sırrın mahiyetleri aktarıldı. Uygulamalı eğitimlerle katılımcılara yeni bakış açısı ve idrak çerçevesi çizildi. Derslerde, doğru ile yanlışı ayırdetmenin ötesinde iyinin de iyisini bulmanın önemi ve Kur’an-ı Kerim ile muhataplığının artmasının kişinin hayatının seyrini nasıl değiştireceğine” dair pek çok başlık altında çeşitli konular işlendi.

Konuşmaların sonunda katılımcılara sertifikalarının takdim edilmesiyle program sona erdi.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, İftah, Sertifika

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz