‘Biz Bir milletiz’ karması Beykoz’da sahaya çıkacak

  • 0
  • 6439

Resmi ve özel kuruluşların 15 Temmuz Şehitleri için organize ettiği etkinlik bu akşam yapılacak. Beykoz kulüplerinden oluşturulacak karma takımlar maç yapacak.

Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği, Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz İlçe Spor Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitleri’ni spor sahalarına taşıyor.

Spor camiasının ve gençlerin 15 Temmuz darbe girişimini unutmaması ve daha iyi anlayabilmesi amacıyla yapılan program kapsamında Beykoz Amatör Spor Kulüpleri’nden alınacak iki oyuncudan oluşturulacak kadrolar şehitler için bu akşam sahaya çıkacak.

Saat 18.00’da Paşabahçe Stadı’nda oynanacak maçın başlama vuruşunu Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı yapacak.

‘Spor sahalarında devlet millet el ele’ diyen Beykoz kaymakamı Ahmet Katırcı, “varlığımız 15 Temmuz Şehitlerimize, demokrasimizi ve istiklalimize borçluyuz” şeklinde konuştu.

“Bir yandan onların bize emaneti olan ailelerine sahip çıkarken, diğer taraftan şehitlerimizin hatıralarına saygı duyarak isimlerini gelecek nesillere aktarmak için gayret içinde olacağız.” ifadelerini kullanan Ahmet Katırcı, tüm sporseverleri ve Beykozluların etkinliğe katılmasını istedi.

Kaymakam Katırcı, geleneksel hale getirmeyi amaçladıkları etkinliği bundan her yıl 15 Temmuz’da daha farklı içerikte yapmayı planladıklarını söylediği açıklamasında, organizasyonu yapan Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği (BİSK) ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü yöneticilerine teşekkür etti.

Öte yandan İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük’te, “15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi” için Beykoz ilçe karması ile oluşacak iki takım arasında “BİZ BİR MİLLETİZ” kupa maçına Beykozluları beklediğini söyledi.

Bülent Küçük, 1 Eylül 2016 Perşembe günü akşam saat 18.00’da Paşabahçe Stadı’nda oynanacak maç öncesi Kuranı- Kerim okunacağını ve İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından maçın başlayacağını belirtti.

Haber Merkezi

Bu anket başkanlık sistemine yeşil ışık yakar
Önceki Bu anket başkanlık sistemine yeşil ışık yakar
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz