Spor

Beykoz kırmızı-beyaza boyandı

Beykoz kırmızı-beyaza boyandı
22.07.2016 15:09
| | |
4629

Foto galeri

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, Belediye'nin katkılarıyla ilçedeki spor kulüplerine Al-Yıldızlı bayrak dağıttı.

Geçtiğimiz haftalarda Suriyeli çocukları Acarloft'a getirerek unutamayacakları bir gün yaşatan ve ilçe halkının övgüsünü kazanan Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, bu kez de spor kulüplerine Ay-Yıldızlı Türk bayrağı dağıttı. Beykoz Belediyesi'nin katkılarıyla mahallelerdeki spor kulüplerine gelen Bülent Küçük, burada Kulüp yetkilileri tarafından ağırlandı. Minik Beykozluların büyük bir sevinç yaşadığı bayrak dağıtımı sonrası topluca fotoğraf da çektiren Beykozlular, ülke sevgisini yüreğinde hissettiğini bir kez daha ispatladı. 

Tüm Türkiye'yi derinden etkileyen 15 Temmuz Olayları'nın ardından Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük harekete geçti ve ilçedeki birçok noktada Türk Bayrağı dağıttı. Kılızay Beykoz Şubesi ile Sevgi Evleri gibi ilçe halkı için çok önemli olan yerlere de gelen Bülent Küçük, burada Beykoz Belediyesi'nin katkılarıyla edindiği Al-Yıldızlı bayrakları dağıttı. 

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, şu noktalarda bayrak dağıttı:

Sevgi Evleri

Celal Aras Anadolu Lisesi

Kavacık Spor Kulübü

Kızılay Beykoz Şubesi

Beşiktaş Spor Kulübü

Paşabahçe Spor Kulübü

Yeni Mahalle Spor Kulübü

Örnekköy Spor Kulübü

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor, Müdür, Bülent Küçük, Bayrak

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"