'Beykoz için inandığımız yolda yürüyoruz'

  • Güncelleme: 12.11.2020 20:16
  • Okunma: 3055 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Muhammed Hanefi Dilmaç, yayınladığı açıklamayla 'yola durmadan devam' edeceklerinin altını çizdi.
'Beykoz için inandığımız yolda yürüyoruz'

Çavuşbaşı Kasrında 8 Kasım Pazar günü AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkanları ve partililerin katılımıyla gerçekleştirilen kongrede yeniden İlçe Başkanı seçilen Muhammed Hanefi Dilmaç, yayınladığı mesajda "Cumhurbaşkanımızın takdiriyle yeniden üstlendiğimiz görevimizde, gönüldaşlarımızın teveccühünü kazandık." dedi.

Beykoz için inandıkları yolda, güçlü teşkilat anlayışıyla ilçedeki başarıları sürdürmek gayesiyle yeni dönemi başlatmak üzere yola çıktıklarına değinen Dilmaç, "Her kongre partimizde yenilenmeyi de getirir. Bu nedenle yönetim kurulunda bayrağı devreden arkadaşlarımıza bugüne kadar sundukları katkı için teşekkür ederken, yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

-"Altyapıdan eğitime, savunma sanayisinden sosyal projelere..."

AK Parti'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her geçen gün gücünü arttırdığına dikkati çeken Dilmaç, şu ifadeleri kaydetti:

"AK Parti, bu milletin bin yıllık kutsal yolculuğunun gönüllü neferi olanların tek ses tek nefes düsturuyla bir araya geldiği yuvanın adıdır. Dünyanın kritik ve olağanüstü günler yaşadığı dönemde, ülkemizin ve milletimizin refah ve huzuru için canla başla çalışan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, altyapıdan eğitime, savunma sanayisinden sosyal projelere varıncaya kadar birçok alanda rekorlara imza atan AK Parti, halkımızın teveccühüyle her geçen gün gücünü arttırmaktadır."

-"Biz sizin için varız"

Hanefi Dilmaç, ilçedeki gönüldaşlarıyla birlikte Beykoz'a hizmet etmeye canı gönülden bu kutlu yolda yürümeyi sürdüreceklerini söyledi.

Dilmaç, "Hükümetimizin, belediyemizin projelerini hayata geçirmesi için destek verirken, vatandaşlarımızın talep ve beklentilerinin de takipçisi olmayı sürdüreceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılı hedeflerine erişerek 2053 ve 2071 vizyonlarına ülkemizi hazır hale getirmek için inandığımız yolda hep beraber yürüyeceğiz. Bu amaçla teşkilatımızın tüm kademelerinde, toplumun her kesiminden isimleri görevlendiriyoruz. Beykoz’un her mahallesinden genç yaşlı kardeşlerimiz, teşkilatımız adına sizleri dinlemek, sorunlarınıza çözüm bulmak amacıyla her daim yanınızda olacaktır. Biz sizin için varız." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz