Beykoz Eğitime Destek Derneği sağlıkçıların yanında

  • 16.04.2020 14:42
  • Güncelleme: 16.04.2020 14:43
  • Okunma: 13655 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Eğitim Destek Derneği (BEDES), toplumun bir çok kesiminden yoğun destek alan sağlık çalışanlarına yönelik bir dizi çalışmalar yaptı.
 Beykoz Eğitime Destek Derneği sağlıkçıların yanında

Başkanlığını, İBB ve Beykoz Belediyesi CHP Meclis Üyesi Gülay Demirel'in yapmış olduğu Beykoz Eğitime Destek Derneği, aile hekimlerine verilmek üzere Aile Sağlığı Merkezlerine çeşitli sağlık ürünleri hediye etti.

Dernek Başkanı Gülay Demirel, konuya ilişkin açıklamasında,  "En zorlu günler de bile toplum sağlığı için büyük özveri ile çalışan aile hekimlerine ve birimde görevli tüm sağlık çalışanlarına minnettar olduklarını kaydetti.

"Gerek siyasi kimliğimin, gerekse sivil toplum kimliğimin bana yüklemiş olduğu sorumlulukla , ülkemizin içinde geçtiği bu zorlu süreçte ilçemizdeki tüm aile hekimlerine ve sağlık çalışanlara daha güvenli ve koruyucu önlemlerle çalışmaları için  hazırladığımız sağlık setlerini  Aile sağlık merkezlerine ulaştırdık." şeklinde konuşan Bayan Demirel, Beykoz Devlet Hastanesine de, 400 TTP2 maske bağışı yaparak çalışanlara destek olduklarını kaydetti.

Öte yandan, dayanışmaya, moral ve motivasyona en çok ihtiyaç duyduğumuz  şu günlerde nöbetçi sağlık çalışanlarına motivasyon yemeği sunduklarını ifade eden Gülay Demirel, pandemi sürecinde bu desteklerine arttırarak devem edeceklerini kaydetti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: BEDES, Gülay Demirel, Sağlık, Destek

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz