Beykoz'da dörtte dört olacak mı?

  • 0
  • 6995
 Beykoz'da dörtte dört olacak mı?

SAL ve 1. Amatör Liglerinde sezonun son haftasında bir Beykoz takımı şampiyonluğa ulaşırken, diğer bir takımda klasman grubuna yükseldi.

Dört takımın iddiası devam ediyor.

1. Amatör Lig 15. grupta yer alan Kavacıkspor  ligin bitimine iki hafta kala grubunu şampiyon olarak tamamlamayı başarırken, bir sezon aradan sonra yeniden Süper Amatör Lige yükseldi.

Kavacıkspor için zorlu sezon

Kavacıkspor içinse bu sezon oldukça zorlu oldu. Ligden düşmüş moralsiz bir takım için kolay değildi şampiyonluk. Ama planlı, projeli bir yapılanma sonucu takım bunu başardı. Başta Kulüp Başkanı Yusuf Kesici olmak üzere emeği geçenleri  kutlamak lazım...

Paşabahçe klasmanda mutlu oldu

İlk bölümde hedefe ulaşan bir diğer takımda Paşabahçe Spor Kulübü oldu. Takım ligin bitimine iki hafta kala klasman grubuna yükselerek taraftarlarına büyük bir mutluluk yaşattı.

Bölgesel Amatör Ligden düşen bir takım için kolay değildi bu başarı. Onlarda moralsiz bir şekilde tamamen değişen bir takımla büyük bir başarı elde etti. Başta Kulüp Başkanı Coşkun Okur olmak üzere emeği geçenleri kutlamak lazım.

Beykoz 1908 AŞ'de heyecanlı

Klasman grubu iddiası devam eden Beykoz 1908 kulübü ilk hedefinden sadece 1 puan uzaklıkta. Form ve moral olarak iyi durumda olan Beykoz 1908'in, klasman grubuna yükseleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Dinçay Atmaca hoca ve oyuncularının Beykoz'u sevindireceğine herkes inanmış durumda.

Soğuksuspor'da bir sezonda üç teknik adam

Şansını sürdüren bir diğer Beykoz takımı Soğuksuspor ikincilik için Kurtköyspor'la puan puana son haftaya giriyor. Onlarda zor bir sezon yaşadı. Kadir Gemici başladıkları sezona, Fahrettin Eldek ve ardından Salih Şener ile devam ederek, üç antrenör değişikliği yaşadı. İşi buraya getiren Soğuksu Spor Kulübü'nün en kötü ihtimalle baraj maçı oynayarak klasman grubuna yükselme ihtimali bulunuyor.

Mesudiyespor Karadeniz ile iyi başlamıştı

Bir diğer takım İstanbul Mesudiyespor lige Aşkın Karadeniz ile iyi başladı. Uzun süre ligi lider götürdü. Ligin ikinci yarısında tempoları düştü. Teknik adam değişikliği yaşadılar. Çok önemli puanlar kaybettiler. Son hafta maçlarını alacakları düşünülüyor. 2. ve 3. sıradaki ekiplerin kendi aralarında oynayacağı maç berabere biterse klasman grubuna kalacaklar. Haklarında hayırlısı olsun.

Çavuşbaşıspor iddiasını sürdürüyor

İddiasını sürdüren bir diğer takımı 1. Amatör Lig ekibi Çavuşbaşıspor. Kulüp son haftaya averajla ikinci sırada giriyor. İkili averajda dezavantajlı durumdalar. Son hafta lider Kemahspor'un puan kaybetmesini bekleyecekler. Olmazsa play off maçı oynayıp Süper Amatör Lig şansı arayacaklar. Geçen yıl play off'ta üzülmüşlerdi. Bu yıl başaracaklarına inanıyoruz.

Spor Servisi

Beykoz Yeniköy seferlerinde İstanbulkart uygulaması
Önceki Beykoz Yeniköy seferlerinde İstanbulkart uygulaması
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz