Beykoz'da Anaokulu Defilesi harikuladeydi

  • 02.06.2016 23:24
  • Güncelleme: 09.03.2020 20:10
  • Okunma: 12173 kez
  • Yorum: 0
Defterdar Mehmet Bey İlkokulu'ndaki Anasınıfı öğrencileri tarafından düzenlenen sergi, defile ve kep atma töreni muhteşem görüntüleri kayda geçirdi.
 Beykoz'da Anaokulu Defilesi harikuladeydi

Hem Göksu hem de Göztepe Mahalleleri'nde ikamet eden ailelerin okul öncesi eğitim için çocuklarını gönderdikleri Defterdar Mehmet Bey İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, yılsonu için gerçekleştirdikleri programda performanslarıyla 'Maşallah' dedirtti. Anasınıfı C ve D şubelerine devam eden öğrenciler ve öğretmenleri tarafından hazırlanan geridönüşüm sergisi, artık malzemelerden oluşan kıyafetlerin tanıtıldığı defile ile kep töreni ilgiyle takip edildi. Defterdar Mehmet Bey İlkokulu'nun başarılı Müdürü İbrahim Altun da yaptığı konuşmada öğrencilerine çok güvendiğini kaydederek, "Onlar gelecekte başarılarıyla bizim gururumuz olacaklar. Daha şimdiden aileleri ve okulumuz öğretmenlerinin desteğiyle üretmeye başladılar bile... Ben bugün için emek veren her yöneticimi, aileleri ve minik öğrencilerimi yürekten kutluyorum" dedi. Öte yandan bu güzel programı yalnızca Dost Beykoz takip etti.

Beykoz Defterdar Mehmet Bey İlkokulu'ndaki programa, Eğitim-Bir-Sen 3 No'lu Şube'ye bağlı Beykoz Temsilcisi Mehmet Bakır Sarımurat, öğretmenler, veliler ile minik öğrenciler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından konuşmalarla başlayan programda, ilk olarak defile gösterimi sergilendi. Artık malzemelerden kendilerine giysi üreten minik Beykozlular, daha sonra bunları giyinerek, ailelerin ve konukların arasında dolaştı. Defile sırasında sempatik hareketler yapan Anasınıfı öğrencileri izleyenleri büyülerken, program serginin gazilmesi ve kep atma töreniyle devam etti.Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz