Güncel

Beykoz bir kez daha 'KUDÜS' diyecek

 Beykoz bir kez daha 'KUDÜS' diyecek
19.12.2017 17:44
| | |
3977

ABD'nin Kudüs kararının ardından Beykoz'da Türkiye Gençlik Vakfı öncülüğünde "Kudüs'e bin selam!" programı düzenleniyor.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararına Türk halkının gösterdiği tepki her geçen gün büyüyo.

Beykoz'da Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) öncülüğünde, düzenlenen programla ABD'nin aldığı karar bir kez daha protesto edilecek.

Beykoz'dan Kudüs'e bin selam sloganıyla düzenlenen programa birçok sivil toplum kuruluşu destek verecek. Hamas Siyasi Büro Şefi İsmail Haniye'nin canlı olarak bağlanarak katılımcılara hitap edeceği programa yurt genelinden de birçok önemli ismin katılması öngörülüyor.

Serdengeçtiler, Eğitim-Bir-Sen, Müdafaa-i İslam Hareketi, Hayrat Vakfı, Ensar Vakfı, Bihmender, Yavuz Sultan Selim Gençlik Derneği, İlkader, Gaye İnsan Uluslararası İnsani Yardım Derneği, İHH İnsani Yardım Derneği, ÖNDER, Hamidiye Kültür ve Eğitim Vakfı, Beykoz Gençlik Eli Derneği, Erbakan Vakfı, İlim Yayma Cemiyeti ve Memur-Sen'in de destek verdiği programa tanınmış isimler katılarak, Kudüs'ün İslam dini ve Müslümanlar için önemini anlatmaya çalışacak.

TÜGVA öncülüğünde düzenlenen program 22 Aralık 2017 Cuma akşamı saat 20.00'de R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Tügva, Kudüs, Selam, Türkiye Gençlik Vakfı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"